Kapesníčky do saka

(34 produktů)

Seřadit / Filtrovat
Cena 289 Kč - 599 Kč
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Pohlaví
Typ produktu
Určení
Příležitost
Vzor
Styl
Sŕie produktů
Sezóna

Kapesníček - elegantní doplněk pánského stylu

Jestli-že se chystáme na společenskou událost a máme již vybraný oblek, nastává situace, kdy si musíme zvolit také elegantní doplňky k našemu svátečnímu outfitu. Stylová obuv, kravata a kapesníček jsou alfa a omega vkusného modelu. Na následujících řádcích si posvítíme blíže na oblekové kapesníčky. Jedná se o čtvercový typ tkaniny, kterou musíme úhledně složit a následně elegantně vložit do oblekové náprsní kapsičky společenského oděvu takovým způsobem, že bude vykukovat jen její menší část. Kapesníček však neslouží na smrkání a utírání nečistot. Pro tyto případy si pořiďte obyčejný látkový kapesník. Oblekový kapesníček má výhradně dekorativní charakter a slouží tedy k vyšperkování našeho společenského oděvu do posledního detailu. Oblekové kapesníčky mohou být vyrobené z nejrůznějších materiálů. V dnešních dnech se velké módní firmy zaměřují ve svých konceptech na ochranu přírody a tzv. udržitelnost. Velmi oblíbené jsou tak zejména přírodní materiály. Mezi nejoblíbenější typy pánských kapesníků pak patří kapesník ze 100% bavlny nebo alespoň kapesník s jejím vyšším podílem. Velké oblíbenosti se dále těší kapesník z hedvábí či plátna. 

Pánský kapesníček - dokonalý doplněk saka

Hledáme-li dokonalý pánský kapesníček, musíme si ujasnit, k jakému obleku si jej hodláme vzít. Potřebujeme-li kapesník k tmavomodrému obleku bez vzorů, můžeme zvolit např. světlemodrou variantu. Velmi pěkně také působí, když tmavomodrý oblek doplníme kapesníčkem ve zlatých či jiných metalických odstínech. K černému obleku se hodí celá barevná paleta oblekových kapesníčků. Černá je totiž univerzální barva, nemáme-li tak na obleku žádné proužky či další vzory, můžeme jej kombinovat opravdu se všemi odstíny i motivy. Chceme-li však být v letošní sezóně IN, můžeme se poohlédnout po pastelových a přírodních odstínech oblekových kapesníčků. Důležité však je, aby nám společně ladil kapesníček a kravata. Není vůbec nutné, aby měli identickou barvu. Můžeme zvolit např. vícebarevnou kravatu a kapesníček sladit pouze s jednou její barvou.             

Kapesníček - individuální styl pro každého náročného muže

Chceme-li opravdovou kvalitu, měli bychom se podívat po kapesníčcích u ověřených výrobců stylových doplňků. Sázkou na jistotu tak bude např. značka Vistula. Vistula kapesníček lze sehnat v různých módních vzorech.       

Kapesníček - často kladené otázky

Co je kapesníček?

Pánský kapesníček je dekorativní kus tkaniny, který má čtvercový tvar a vkládá se do náprsní kapsy pánského společenského saka. Pánové mohou vybírat nejrůznější vzory a motivy pánských kapesníčků. K vzorovaným oblekům se však hodí zejména minimalistické jednobarevné kapesníčky. Kapesník nosíme tak, že necháme jeho malou část vykukovat z náprsní kapsy.        

Jak vybrat kapesníček k obleku?

Kapesník do obleku vybíráme nejen dle ceny, ale také dle materiálu, barev, vzorů a motivů. Do károvaného obleku či  do obleku s proužky se výborně hodí jednoduché jednobarevné pánské kapesníčky. Do jednobarevných obleků se naopak hodí i vzorované kapesníčky či kapesníčky s různými motivy. Také do nich můžeme zvolit kapesníčky, které kombinují více barev. Kapesníček můžete také sladit s outfitem partnerky. 

Jak nosit kapesník?

Pánský kapesníček nosíme takovým způsobem, že necháme jeho menší část vykukovat z pánského obleku. Pánský kapesníček ladíme nejen k barvě obleku, ale také k ostatním doplňkům našeho společenského outfitu. Chceme-li ladit kapesníček k vícebarevné kravatě, nemusí mít barvu, která na kravatě dominuje. Stačí, když jej sladíme se sekundární barvou na kravatě nebo s drobnými detaily naší kravaty.