Doplňky k obleku

Seřadit
Cena
Výrobce
Barva
Provedení
Produkty: 25
Zobrazit ID verze

Manžetové knoflíčky – ukažte svůj charakter decentním doplňkem

Jestli-že chceme, aby byl náš společenský outfit vyšperkovaný do posledního detailu, bude to chtít i stylové módní doplňky k obleku. Doplňky obleku mohou mít nejrůznější podoby. Na následujících řádcích se tak zaměříme zejména na manžetové knoflíčky. Ty mohou pánové sladit i s dalšími šperky a doplňky, jako jsou např. řetízky či hodinky. Manžetové knoflíčky se hodí do košile s dvojitou nebo univerzální manžetou. Velké oblíbenosti se těší zejména pánské manžetové knoflíčky, které jsou vyrobení z odolných materiálů. Vydrží vám totiž sloužit i celou řadu let a jen tak se nerozpadnou. Jestli-že si potrpíte na kvalitu, koukněte např. na manžetové knoflíčky Vistula. Zde nešlápnete vedle! Značka Vistula má totiž své produkty zpracované do posledního drobného detailu. Vybírat si pak můžete z nejrůznějších barev manžetových knoflíčků. Na trhu jsou k sehnání nejen kovové, ale také dřevěné varianty manžetových knoflíčků. Ty se pak hodí např. na rustikální svatby. Často se můžeme setkat s kombinací dřevěného motýlka a dřevěných manžetových knoflíčků. 

Pánské kravaty - výrazná klasika

Muži někdy tápou v tom, mají-li si na společenskou událost obléci kravatu či motýlek. Většinou platí, že na více formální příležitost se hodí pánský motýlek a na méně formální událost zase kravata. Pánská kravata pak dotváří i business outfity. V pracovním prostředí bývá motýlek vídán spíše ojediněle. Pánské kravaty mohou mít nejrůznější barvy. Vyhýbat se pak nemusíte ani vzorům a motivům. Velmi elegantně působí zejména drobnější vzory na kravatách v decentních odstínech. Kravaty se vzory a motivy pak raději nekombinujte s kostkovanými či proužkovanými saky a obleky. Outfit by totiž mohl působit příliš chaoticky.         

Kapesníčky – dotvářejí vzhled

Kapesníčky do obleku jsou velmi elegantní záležitostí. Dotvářejí totiž každý společenský outfit. Díky kapesníčkům do obleku tak můžete změnit váš outfit k nepoznání. Důležité je, abychom měli na mysli i to, že jsou oblekové kapesníčky módní doplněk. Měly by tak ladit i s ostatními módními doplňky vašeho společenského outfitu. Etiketa ohledně kapesníčku není předepsaná. Více méně tak můžete zkoušet nejrůznější barevné kombinace. Do černého obleku, který se chystáme vynést na důležitou společenskou akci, vám však bude jistě slušet stará dobrá bílá klasika. Bílé oblekové kapesníčky mají totiž tu výhodu, že působí velmi formálně a navíc je můžete ladit i do obleku se vzory a motivy. Vyhýbat se tak nemusíte ani kostkovanému obleku či obleku s jemnými proužky. Kapesníčky k tmavě modrému obleku pak mohou mít i světle modrou barvu. Takto postavený outfit nebude mít daleko k dokonalosti. K modré barvě se pak hodí i doplňky v zlatém či mosazném provedení. Vyhýbat se nemusíte ani zemitým odstínům.     

Příslušenství k obleku – nejčastější dotazy:

Jak vybrat kapesníčky k obleku?

Součástí obleku jsou i vkusné kapesníčky. K tmavomodrému obleku bude vhodné zvolit světle modrý kapesníček. Do černého obleku pak můžete volit klasiku v bílé podobě. Na méně formální akce můžete vybírat i kapesníčky v pestrobarevných odstínech. Vyhýbat se pak nemusíte ani vzorovaným kapesníčkům, které společenský outfit zvýrazní.  

Jak si nasadit manžetové knoflíčky?

Nasazení manžetových knoflíčků souvisí s výběrem vaší košile. V ideálním případě si vybírejte košile s dvojitou nebo univerzální manžetou. Manžety rukávů musí být přehnuté napůl. Dále je třeba uchopit manžetový knoflíček a dát sklopnou tyčku do svislé polohy. Shora pak snadno prostrčíte manžetový knoflíček knoflíkovou dírkou a následně jej otočíte do vodorovné polohy.