Pánské pouzdra

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Provedení
Nabídka
Produkty: 172
Zobrazit ID verze

Pánské pouzdro na kreditní karty - zabezpečení proti krádeži

Chcete-li uchovávat své kreditní karty v bezpečí, bude se vám hodit kvalitní pánské pouzdro na doklady. Pouzdra mohou mít mnoho podob. Pánské pouzdro na kreditní karty musí mít dokonale zarovnané švy a správně našité zipy. Velikost pouzdra můžete volit podle počtu karet, které využíváte. Pouzdra pro muže by měla být dále lehká a skladná. Pánské pouzdro na vizitky a na karty tak mužům vleze v ideálním případě i do pánské tašky nebo do batohu na notebook. Pouzdra na doklady plní nejen estetickou, ale také praktickou funkci. Obal chrání doklady před poškozením, ale i před případnou krádeží. Dobrou službu odvede také pánské pouzdro na klíče. Pánská pouzdra mohou být vyrobená z různých materiálů. V posledních letech vedou na plné čáře ty z přírodní kůže. A není se co divit. Kožená pouzdra jsou totiž velmi odolná, ale i vysoce módní a udržitelná. Udržitelný způsob života není cizí velkým světovým značkám. Je tak z čeho vybírat. Mezi prodejce kvalitních pouzder se řadí např. značka Guess, Tommy Hilfiger nebo Ted Baker. Za zmínku pak stojí i modely od výrobců Calvin Klein nebo Boss. Pouzdra od zmíněných značek můžete nakupovat např. i na oblíbeném e-shopu MODIVO.cz.

Pánské pouzdro na brýle - ochrana proti rozbití

Pánské pouzdro na brýle je skvělá vychytávka, díky které budou vaše sluneční brýle v bezpečí za každé situace. Pouzdra na brýle jsou často k dostání už při nákupu slunečních brýlí. Pokud vámi zvolená značka pouzdro k brýlím při nákupu neposkytuje, nezoufejte. Na trhu jsou k mání obaly na brýle v nejrůznějších trendy barvách. V letošní sezóně pofrčí především ty přírodní a pastelové. Pouzdro si tak můžete dokoupit zvlášť a navíc si jej můžete vybrat podle svého jedinečného vkusu. Pouzdra na brýle mohou mít na sobě i módní vzory a motivy. Letos budou in ty zvířecí a květinové. Vždy tak bude záležet jen na vás a na vašem jedinečném vkusu. Pouzdra na brýle lze nakupovat v látkovém nebo v plastovém tvrdším provedení. Lehké pouzdro z látky je skladné a lehké. Chrání však vaše brýle jen před poškrábáním. Jestli-že chcete ochránit své brýle i před nárazy a před mechanickým poškozením, bude vhodnější pevné pouzdro. To vydrží i nějaký ten náraz a vaše brýle ochrání i v případě upadnutí.

Pánské pouzdro na hodinky – postarejte se o své doplňky

Pouzdro na pánské hodinky vám poslouží ve chvíli, kdy si budete chtít hodinky odložit. Pouzdro na pánské hodinky může mít mnoho podob. Podobně jako u obalů na brýle mohou pánové volit mezi měkkým látkovým a tvrdším plastovým obalem. Látková verze pouzdra je lehká a vhodná na cestování. Pevné pouzdro na pánské hodinky pak oceníte zejména ve vaší domácnosti. Muži si často kupují oba modely obalů a podle potřeby je střídají. Obal na hodinky pomáhá předcházet zanášení hodinek nečistotami, ale i mechanickému poškození. Určitě tak koupi obalů na cennosti nepodceňujte.

Pánská pouzdra – nejčastější dotazy:

Jak vyčistit průhledné pouzdro?

Průhledné pouzdro lze čistit pomocí vody a mýdla. Stačí ponořit obal do velké nádoby a kryt vyčistit speciálním kartáčkem s jemnými štětinkami. Pak už stačí obal omýt pod tekoucí vodou a usušit ho hadříkem. Na trhu jsou také speciální čistící pěny na pouzdra od mobilu.

Jaké pouzdro na telefon vybrat?

Na mobilní telefon můžeme vybírat průhledné pouzdro nebo pouzdro s potiskem. Pánové pak mobil často schovávají do menší pánské tašky s popruhem. V kurzu jsou zejména kožené modely pouzder na mobil. Ty mohou pánové ošetřit také impregnací nebo ochranným krémem v neutrální barvě.