Produkty: 195
Zobrazit ID verze

Sluneční brýle - nejlepší ochrana pro vaše oči

Sluneční brýle jsou nezbytnou součástí výbavy nejen na dovolenou k moři. Pokaždé, když vysvitne slunce, je naše rohovka ohrožena slunečním zářením, proto si oči snažíme od nepaměti před sluncem chránit. Sluneční brýle mohou být stylovou a módní součástí našeho outfitu, proto vybírejte pečlivě, po jakých obrubách a sklech sáhnete. Pánské sluneční brýle mohou být výraznou součástí outfitu nebo mohou být naopak jen drobnější k malému doplnění výrazného celku. Pánské brýle jsou nepostradatelnou součástí každé pánské kabelky, protože žádný muž nemá rád, když mu svítí slunce do očí. Mnozí pánové nosí sluneční brýle i vevnitř nebo v noci, protože si styl a image s brýlemi oblíbili natolik, že je nedají z ruky. Je pravdou, že dobře zvolený typ obrub může zapůsobit a vybereme-li opravdu módní sluneční brýle, můžeme jimi povýšit celkovou vizáž ještě o stupeň výš v módním světě. Jak sluneční brýle vybrat, na co se zaměřit a jaký typ obrub volit se dozvíte v dalších odstavcích.

Módní sluneční brýle - velký výběr dostupný na Modivo.cz

Rozhodujeme-li se, jaké obruby pořídit, volíme většinou mezi dvěma typy. Obruby kovové bývají drobnější, nejsou tak výrazné a jejich velikost se dá dobře upravit. Obruby plastové bývají výraznější, mohou být černé, ale také hrát všemi barvami. Na nose by měly sednout hned po prvním vyzkoušení, protože velikost u nosu už nelze příliš poupravit. Důležitá je také výplň. Ta může být skleněná, ale častěji plastová. Zjistěte si, jestli je v nabídce také antireflexní úprava, která vám zajistí, že se od brýlí nebudou paprsky odrážet. Vybírat můžete také lesklou nebo matnou výplň, záleží, kterou vizáž upřednostňujete.

Pánské brýle - komfort nošení

Pánové si potrpí na komfort, proto se vždy soustřeďte při výběru brýlí na to, aby vám padli. Zásadní je to zejména u plastových obrub, které už nejsou u nosu nijak upravit. Kovové obroučky můžete zase snadno nastavit u nosu, takže jsou flexibilnější. Komfort a pohodlí zaručí, i pokud si vyberete takový design, ve kterém se budete cítit sví a padne vám jak ulitý. Rozhodujte se také podle tvaru obličeje. Méně výrazné a krojené obličeje mohou nosit větší a výraznější brýle. Klidně sáhněte i po neobvyklých tvare ch nebo barvách. Pokud ale patříte k těm, kteří disponují větším obličejem, výrazným nosem nebo nosíte velkou hustou kštici, volte raději drobnější obruby. Brýle by příliš upoutávaly k pohledy k vaší už tak výrazné hlavě. Muži si často vybírají jednobarevné brýle, zkuste si ale někdy vyzkoušet i jiný typ a možná budete překvapeni, jak vám padnou. Na trhu jsou k dostání brýle všech barev, vzorů i tvarů a oblibu získávají velké výrazné plastové obruby.

Pánské brýle - často kladené dotazy

Jaké pánské sluneční brýle vybrat?

Panské sluneční brýle vybírejte tak, abyste si byli jisti kvalitou ochrany očí. Vyplatí se do slunečních brýlí zainvestovat a zvolit prověřenou značku, u které jsme si kvalitou jisti. Budete se rozhodovat podle druhu obrub - můžete mít plastové nebo kovové. Výplň bývá dnes již tradičně plastová, skleněné výplně se dnes prodávají zřídka. Klasickým celočerným slunečním brýlím konkurují barevné veselejší typy. I vyplň může zářit barvami, zvlášť pokud zvolíte antireflexní úpravu. Brýle by vám měly být pohodlné.

Jak vybrat brýle podle tvaru obličeje?

Tvar obličeje může určit, jaké brýle se k vám budou lépe hodit. Oválné obličeje vypadají dobře s hranatými brýlemi, kulaté brýle může zvolit muž s jakýmkoliv tvarem obličeje. Platí, že čím výraznější hlava a obličej, tím méně výrazné brýle vybíráme. Vyhneme se tak přílišné hrubosti, kterou by nám taková kombinace vytvořila.