Pánské sluneční brýle a obruby

Seřadit
Cena
Výrobce
Barva
Provedení
Tvar obrouček
Nabídka
Produkty: 439
Zobrazit ID verze

Pánské brýle - praktický, stylový a elegantní doplněk

Pánské sluneční brýle by rozhodně neměly být vaším věrným doplňkem jen v ledním období. Naopak! Po ruce je mějte vždy, když se objeví slunce. Šetří vaše oči, chrání okolí očí před zbytečným mžouráním a stárnutím pokožky a tím samozřejmě také před zbytečnými vráskami. To je jejich praktická funkce. No a samozřejmě jsou také velmi stylovým doplňkem, který může jednoduše pozvednout váš outfit do módního nebe. 

Módní sluneční brýle - doplněk pro každého muže

Sluneční brýle nemají jen ochrannou funkci, ale jsou jedním z nejvýraznějších módních doplňků. Na první pohled o vás mohou říct, jakému stylu holdujete. Vybírat si můžete mezi elegantními brýlemi, sportovními, klasickými, s trochu drzým nebo originálním designem. Vaší fantazii se meze nekladou! Mějte však na paměti, že vaše sluneční brýle by měly ladit se zbytkem outfitu. Například ryze sportovní brýle k elegantnímu obleku příliš parády neudělají. 

Pánské letní sluneční brýle - perfektní ochrana před sluncem

Aby vám sluneční brýle dělaly skutečně dobrou službu, pak se, zejména v létě, zamyslete nad zabarvením jejich skel. Pro letní dny, kdy je slunce opravdu ostré je vhodné tmavší zabarvení. Skvělou službu vám udělá hnědá barva skel. Ta je vhodná prakticky pro kohokoli. Sáhnout můžete také po šedé, která umí nejlépe zachovat původní zabarvení objektů okolo vás. Mějte však na paměti, že důležité není zatmavení skel, ale jejich ochrana před UV zářením. Proto vždy volte takové brýle, které mají UV filtr. 

Pánské brýle - otázky, na které chcete znát odpověď

Jak vybrat pánské sluneční brýle podle tvaru obličeje?

Vybrat ty správné pánské sluneční brýle nemusí být jen tak! Základním kritériem výběru je váš tvar obličeje. Vlastníte oválný obličej? Pak máte štěstí - sedět vám budou velmi dobře téměř jakékoli sluneční brýle. Je váš obličej spíš kulatý? Pak sáhněte po hranatějších tvarech, které vám vykouzlí lícní kosti a dodají trochu chybějících rysů. Máte naopak hranatý obličej? Zkuste ho zjemnit pomocí oválných a kulatých slunečních brýlí. 

Jak vybrat pánské sluneční brýle na léto?

Léto je roční období slunečných dnů, dovolených, party pod širým nebem a mnoha dalších skvělých zážitků. Podřizujte tomuto diktátu i vaše letní sluneční brýle. Nebojte se experimentovat, sáhněte po výrazných tvarech a barvách, popusťte uzdu své fantazii. Protože se ale jedná o letní měsíce, kdy je sluníčko na vrcholu svého snažení, rozhodně dbejte na bezpečí a ochranu. Vybírejte pouze typy s UV filtry. 

Jakou barvu pánských slunečních brýlí zvolit?

U slunečních brýlí nejde samozřejmě jen o barvu obrouček, ale také o barvu skel. Každá má svůj význam a pomůže vám v jiné situaci. Hnědá skla se hodí pro takřka jakoukoli příležitost. Šedá vám udělají službu v ostrém slunci, stejně jako černá, která nechte ale do opravdu "ostrých" podmínek - například na pláž nebo na hory. Modrá skla vás podrží v mlze, při hustém dešti nebo sněžení. Červená a žlutá jsou perfektní volbou na vaše outdoorové aktivity. 

Barva rámečků pak už závisí jen a jen na vás. Dáváte přednost univerzálnosti? Pak sáhněte po základních barvách, které snadno zkombinujete s jakýmkoli outfitem. Milujete extravaganci? Promítněte ji do barvy rámečku i skel. A nezapomeňte také na tvar!