Pánské doplňky

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Provedení
Nabídka
Produkty: 6 793
Zobrazit ID verze

Stylové pánské doplňky prémiových značek na Modivo.cz

Stylové pánské doplňky vám pomohou vytvořit image moderního muže. Kromě vizuálních výhod mají módní doplňky jako jsou například hodinky mnoho výhod. Klasické hodinky jsou nezbytným doplňkem košile a saka. Hodinky nejsou jen užitečným zbožím pro kancelářskou práci. Můžete si jej nasadit na schůzku, školení, dovolenou nebo služební cestu. Nezaberou mnoho místa a při nošení na ruce úplně změní outfit. Módní značky mají řadu pánských šperků, ale ne každý muž je na toto řešení připraven. Stylové pánské hodinky nemusí být drahé ani mít extravagantní design. Jednoduché, bez dekorací v černé barvě, budou vyhovovat vkusu tradicionalistů. Jižanskému stylu budou slušet výraznější modely, například s barevným pruhem nebo ciferníkem. Nic vám nebrání koupit několik typů pánských hodinek a nasadit si je podle příležitosti. Stejně tak si můžete vybírat pánské doplňky jako je pánský opasek či manžetové knoflíčky, spony na kravatu nebo šperky. Stylové pánské doplňky prémiových značek najdete na Modivo.cz.

Nadčasové pánské doplňky pro každou příležitost - do práce, do města i na dovolenou

Až donedávna byly pro naprostou většinu mužů jediným doplňkem jejich outfitů opasky a kravaty. V současné době nám však designéři nabízejí stále více moderních doplňků a pánských doplňků, které lze obléknout pro různé příležitosti. Než však sáhnete po konkrétním produktu, stojí za to si připomenout zásady, které přesně definují pánský outfit a výběr doplňků. Pánský kožený opasek dokáže maximálně vylepšit outfit. Mezi nadčasové doplňky pro muže je možné zařadit i deštníky nebo stylové obaly na mobil. Stejně tak módní čepice. Bez ohledu na to, jaké produkty si vyberete, zaměřte se především na jednoduchost a nadčasovou klasiku. Při výběru konkrétních doplňků a pánských doplňků k outfitu také stojí za to řídit se zásadou dobrého vkusu: čím méně, tím lépe.

Pánské chytré hodinky nebo pánský kožený opasek - co si vyberete jako dárek?

Pánské chytré hodinky nebo pánský kožený opasek můžete pořídit také jako dárek. Co z toho vyberete? Pánské chytré hodinky jsou dárek, který může být krásným suvenýrem na mnoho let. Chytré hodinky jsou vybaveny celou řadou zajímavých funkcí od krokoměru přes měření tepu až po GPS. Navíc jsou často vodotěsné, proto je ocení především sportovci. Kožený opasek se bude hodit pro muže, kteří mají raději konzervativnější dárky. Vyberte takový opasek, který má skutečně precizní zpracování.

Pánské doplňky a aditiva - často kladené otázky

Pánský pásek - jak ho nosit?

Pánský kožený opasek má praktickou i estetickou funkci. Správný způsob, jak si jej nasadit, je protáhnout smyčkami u kalhot. Koncová část pásu po upevnění by měla být na levé straně těla. Pokud se díváte zepředu na osobu, která nosí pánský kožený opasek, mělo by to být na pravé straně.

Co jsou to chytré hodinky?

Jedná se o inteligentní zařízení, které kromě udávání času plní i mnoho dalších, stejně užitečných funkcí. Toto zařízení komunikuje s telefonem bezdrátově pomocí Bluetooth. Chytré hodinky mají vlastní operační systém, umožňují přijímat telefonní hovory, číst SMS a e-mailové zprávy. A co víc, můžete také nainstalovat různé aplikace, například související se zdravím.

Jak nabíjet chytré hodinky?

Chytré hodinky nabíjet z jakéhokoli kompatibilního zařízení, které díky příslušným parametrům bude fungovat efektivně. Většinu chytrých hodinek lze nabíjet pomocí 5V nabíječky s proudem v rozsahu 1–2 ampéry. Tyto požadavky splňují standardní nabíječky telefonů bez možnosti rychlého nabíjení.