Pánské kalhoty

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Materiál oblečení
Styl nohavic
Přizpůsobení
Produkty: 1 885
Zobrazit ID verze

Pánské tepláky - funkční oděv pro milovníky aktivního životního stylu

Pánské tepláky jsou zárukou žádných omezení, stejně jako pohodlí a pohody. Kvůli těmto důvodům by měl mít každý muž ve svém šatníku alespoň jeden kus tepláků. Jsou velmi praktické, budou dobře fungovat jak na tréninku, tak i každý den. Stačí si vybrat vhodné tepláky, které splní vaše očekávání. Pánské tepláky obvykle patří ke klasickým velikostem a výrobci často uvádějí na elastickém opasku pouze jednu univerzální velikost. Pokud si chcete vybrat kvalitní kalhoty, které odpovídají vašemu tvaru těla, podívejte se na tabulku velikostí. Zde můžete na základě vlastních rozměrů přesně určit, který model si zakoupit.

Pánské joggery - kvalitní materiál a každodenní pohodlí pro milovníky pohodlí a jednoduchého stylu

Pánské joggery mají v pase měkkou, širokou gumu, která dokonale drží kalhoty na bocích. Díky manžetám na nohavicích vám umožňují ukázat svou obuv, která je pro mnohé základem stylingu. Joggery jsou navíc vyrobeny z pohodlných, měkkých a přírodních materiálů, díky nimž se pokožka nepotí a dýchá velmi snadno. Lidem, kteří mají blízko k městskému stylu, se jim líbí nejvíce. Pánské kalhoty joggery z měkkých tkanin, často se sníženým rozkrokem, musí dokonale zapadat do šatny muže, který ocení všudypřítomnou městskou lehkost. Budou se hodit jak k barevným tričkům s potiskem, tak k jednoduchým basic tričkům a mikinám. Tento styl kombinuje městský a sportovní charakter a zakrývá nedokonalosti postavy.

Pánské džíny - sportovní styl a elegance pro ty, kteří oceňují neformální městské stylizace

Pánské džíny jsou oblíbený sportovní styl a elegance pro ty, kteří mají rádi neformální městské stylizace. Tyto stylizace lze nejlépe popsat jako ekvivalent každodenního stylu. Jedná se o oblečení, které obvykle nosíme do práce, na nákupy nebo na neformální setkání s přáteli. Jeho nejdůležitější zásadou je cítit se pohodlně a v pohodě. Takovou oblíbenou kombinací jsou páské džíny a tričko, případně mikina nebo casual sako či kožená bunda.

Pánské kalhoty - často kladené otázky

  • Jak si vybrat pánské kalhoty?

Většina mužů má největší problém s výběrem velikosti kalhot. V obchodech obvykle najdete velikosti založené na dvou rozměrech. První číslo je délka pasu a druhé číslo je délka nohavice. Nejedná se však o měření v centimetrech. Většina obchodů nenabízí kalhoty všech velikostí. Standardní velikosti se pohybují od 28/30 do 38/36.

  • Jak vyzkoušet pánské kalhoty?

Při výběru správného střihu a velikosti kalhot byste měli věnovat pozornost také délce nohou. Nejjednodušší pravidlo je, že zadní nohavice by měla být rovná a měla by tvořit jeden malý záhyb vpředu. Příliš velké záhyby a noha dosahující k patě boty jsou běžnou chybou, která způsobuje, že nohavice vypadají objemně a široce. Důležité je, že čím užší je nohavice, tím kratší může být a dosáhnout do středu svršku boty. Rovněž je důležité, aby vám kalhoty seděly v pase, příliš těsný model zajistí, že se nebudete cítit dobře.

  • Jak vyhrnout pánské kalhoty?

Vyhrnout si můžete nejen džíny, ale i chinos, manšestrové či letní plátěné kalhoty. Klíčem k dosažení elegantního vzhledu je šířka kalhot. Svinutí nebude vypadat dobře na zvonech, pytlovitých kalhotách nebo cargo kalhotách. Jak vyhrnout pánské kalhoty? Omotejte lem třikrát malým kouskem látky, který se sklopí nahoru.

  • Jak odlišit pánské kalhoty od dámských?

Pokud jde o džínové kalhoty, i když jsou to klasické úzké džíny, pánské modely jsou volnější. Stejně tak jsou pánské kalhoty širší a delší. Pánské kalhoty poznáte také podle zipu, který je u pánů na pravé straně.