Pánské obleky

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Přizpůsobení
Materiál oblečení
Produkty: 73
Zobrazit ID verze

Módní pánské obleky - ideální pro obchodní jednání

Hledáme-li dokonalý pánský oblek pro obchodní jednání, musíme jej vybírat dle několika parametrů a nikoli jen podle barvy, jak tomu často bývá. Na co se tedy zaměřit? V první řadě se podíváme, z jakého materiálu je oblek vyroben. Nejlépe uděláme, když si vybereme oblek z přírodních látek. Jsou dobře prodyšné a odvádí tak pot od těla mnohem lépe, než je tomu např. u polyesterových typů. Na trhu je celá řada přírodních materiálů, které jsou příjemné na dotek. Pánské obleky z vlny a kašmíru unosíte především v zimním období. Obleky z hedvábí a lnu pak můžete upotřebit v letních měsících. Důležitou roli hraje také gramáž obleku, v letních měsících oceníte lehčí gramáž, do zimy oblečte módní obleky ve vyšší gramáži. Pánské módní obleky pro celoroční nošení mají gramáž okolo 260-280 gramů. U obleků si všímáme také jemnosti materiálu. Pro formálnější příležitosti volíme jemnější obleky. Pro obchodní jednání se skvěle hodí obleky v tmavě modré barvě.          

Pánské slim obleky - volný střih přizpůsobený každé postavě

Dávno již není pravda, že si pánský slim oblek mohou dovolit jen muži s štíhlou postavou. Pánské slim obleky jsou již tak dokonalé, že se přizpůsobí každému typu postavy. Některým mužům však může připadat zúžený střih nepohodlný. Zvláště zúžené pánské kalhoty do obleku nevyhovují každému. Slim fit oblek však krásně rýsuje pánskou postavu.    

Oblekové vesty - módní a stylový doplněk obleku pro náročné podnikatele

Chceme-li na obchodním jednání zapůsobit, můžeme si k našim oblekům pořídit i oblekové vesty. Vesta skvěle tvaruje siluetu. Pánské vesty do obleku mají také tu výhodu, že je můžeme kombinovat s různými saky v našem šatníku. Díky tomu můžeme vytvářet velké množství společenských outfitů. Můžeme je nosit i samostatně a vybrat k nim různé oblekové kalhoty. Sluší jim také slim oblek.       

Pánské obleky - často kladené otázky

Jak si vybrat pánský oblek?

Pánský oblek si vybíráme dle příležitosti, ke které jej budeme potřebovat. Existuje však řada univerzálních typů obleků pro různé typy událostí. Dále při výběru zohledňujeme barvu a samozřejmě i cenu obleku. V neposlední řadě se zaměříme na materiál, z kterého je oblek vyroben.   

Tmavě modrý oblek - jaké boty zvolit pro tento outfit?

K tmavě modrému obleku se výborně hodí obuv v zemitých odstínech. Na formální události můžeme volit hnědé boty v tmavších odstínech, nic však nezkazíte ani černou obuví. Pro méně formální příležitosti se hodí také barva mahagonová či karamelová.      

Pánský oblek v námořnické modré - jaké doplňky budou vhodné?

K obleku v námořnické barvě se skvěle hodí zejména hnědé doplňky. Můžeme tak sladit jednotlivé prvky obleku jak jsou manžetové knoflíčky, hodinky, pásek, motýlek či kravata, kapesníček v saku a obuv. V dnešní době se těší velké oblíbenosti dřevěné doplňky. Nic však nezkazíte ani stříbrnou nebo černou klasikou.      

Která barva pánského obleku bude dobrou volbou?

Pro formální a večerní události se hodí zejména černý oblek. Pro pracovní schůzky či do divadla si vystačíte s tmavě modrým oblekem. Pro méně formální příležitosti upotřebíte i oblek v šedých odstínech. Jestli-že si troufáte, můžete si pořídit i oblek s károvanými či pruhovanými vzory.    

Jaký oblek vybrat na svatbu?

Na svatbu se výborně hodí černý oblek. Pánové mnohdy volí také sváteční krémovou či bílou barvu. Zmíněné obleky můžeme oživit vhodnými doplňky. Dnešní doba se však vyznačuje i méně formálními obřady, např. na louce či v lese. Není tak výjimkou, když uvidíme ženicha v tmavě modrém či šedém obleku nebo v jiné veselejší barvě.