Pánské vesty

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Materiál oblečení
Zateplení
Druh výplně
Produkty: 399
Zobrazit ID verze

Pánská vesta – nestárnoucí klasika

Doby, kdy se pánský oděv neobešel bez vesty, ideálně doplněné kapesními hodinkami, je sice už dávno pryč, přesto je ale pánská vesta doplňkem, který by neměl ve vašem šatníku chybět. Proč je tak nepostradatelná?

Pánská vesta – originální prvek v pánské šatně

I když by měla mít klasická pánská vesta své místo v každé mužské šatně, pravdou je, že většina mužů ji obléká maximálně několikrát za život. Přitom je to originální doplněk, který dodává mužům elegantní a originální vzhled a díky ní se můžete odlišit, a přitom zůstat věrni svému stylu. Má totiž mnoho použití. V české kotlině je neokoukaná a určitě s ní zaujmete.

Pánské vesty – každý den stylová a elegantní stylizace

Klasikou je samozřejmě černá vesta pro muže jako součást obleku, ale pojďme se podívat na to, jak může být multifunkční. Chcete působit vzdělaně ale při tom ležérně? Zapomeňte na sako a zkuste vestu jen tak, ke košili. Zvolíte-li tlumenou nebo jednolitou barvu, můžete ji v podstatě využít k jakékoli košili a stále budete in.

Pánská vesta – pohodlný a módní outfit do města i do práce

Díky mnoha variantám a typům vesty ji můžete využít nejen na pracovní schůzky, kdy dodá vašemu outfitu styl a případně schová i nějaké kilo navíc, ale třeba i na volný čas do města. Zvláště pánská vesta v kombinaci s džíny působí neskutečně sexy. A nemusíte zůstat jen u klasiky, jakou je černá vesta pro muže, ale právě pro volný čas můžete popustit uzdu fantazii.

Pánské vesty – často kladené otázky

  • Jak si vybrat pánskou vestu?

Základem je kvalitní prodyšný materiál, aby tělo mohlo dýchat a vy jste se nekoupali ve vlastním potu. Polyester nebo eko kůže nejsou vhodné, sáhněte spíše po přírodních materiálech. Ideálním materiálem pro vestu je vlna. Důležitá je také podšívka, která by měla být z viskózy či hedvábí, opět právě kvůli prodyšnosti. Neformální vesty ke košili či džínám jsou vhodné z bavlny.

  • Jak nosit pánskou vestu?

Záleží na tom, zda ji chcete využívat k obleku, nebo k samostatnému nošení. K obleku zvolte vestu, která má zadní díl jen z podšívky, aby lépe klouzala po podšívce saka a vy jste se cítili příjemně. Takovou vestu byste ovšem ve společnosti neměli nosit bez saka. Vesta má ve společnosti v kombinaci s oblekem i tu výhodu, že s ní nemusíte mít zaplé sako.

Nedílnou součástí vesty by měla být, minimálně při oficiálních příležitostech, kravata, která má být vždy zastrčena pod vestou. Délka vesty by neměla přesahovat váš pas, ale ani by vám neměla být v pase vidět košile. Vesta by měla kopírovat naše tělo a při jejím nošení necháváme obvykle rozepnutý spodní knoflík.

  • Jak sladit pánskou vestu s džíny?

Vesta v kombinaci s džínami už dávno není doménou jen kovbojů a country nadšenců. Naopak je stylovým doplňkem ve chvíli, kdy chcete vyladit svůj styl a zaujmout na první pohled.

Ke košili, džínám a polobotkám se hodí vesty se vzory a s plnými zády. Obecně je vhodné nosit právě vesty s plnými zády bez saka, abyste na sobě v teplém dni nemuseli mít tolik vrstev. Pokud pracujete v kanceláři, kde jsou tolerovány džíny, ale samotná košile již ne, můžete se právě saka elegantně zbavit právě vestou s plnými zády.

Bojujete-li s pár kily navíc, zvolte vesty s větším výstřihem a ideálně se svislými pruhy, které zeštíhlují a protáhnou trup.

A mimochodem – samotná vesta s vyhrnutými rukávy košile je opravdu velmi sexy záležitost.