Pánské espadrilky

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Svršek
Šířka boty
Styl
Produkty: 107
Zobrazit ID verze

Pánské espadrilky - proč jsou vhodnou volbou pro širokou nohu?

Espadrilky jsou obecně velmi pohodlnou obuví. Pro majitele široké nohy to však platí dvojnásob. Jediný šev, který espadrilky mají, je ten, který spojuje vrchní část boty s podrážkou. V některých případech ještě šev v přední části boty. Ta je tvořena především dobrým střihem a je vyrobena z látky. To znamená, že je velice pohodlná a také přizpůsobivá! Bát se jí tedy nemusí ani majitelé širší nohy, právě naopak! Espadrilky jsou ideální volbou pro muže s širokou nohou.

Stylové a pohodlné pánské espadrilky pro náročné muže

Již od svého vzniku byla tato obuv určena pro náročné muže. Ne sice pro ty nejbohatší, ale možná o to náročnější. V původně pracovní španělské obuvi museli být muži v pohodlí, měli ji na sobě totiž prakticky celý den! To si pánské espadrilky zachovaly, jen přidaly trochu víc stylu a originality. Vyberete si tak mezi vyloženě letními a prázdninovými vzory, až po praktický business look, který se vám bude skvěle ladit s vaším outfitem běžného pracovního dne. 

Prémiové značky na Modivo.cz - online obchod se značkovou obuví

Nejen espadrilky najdete v online obchodě s obuví. Na Modivo.cz totiž nekoupíte jen oblečení, ale také boty. Stránky s botami jsou plné těch nejkvalitnějších obuvnických kousků od předních světových značek. A je jedno, jestli hledáte espadrilky, outdoorové boty nebo třeba papuče. Obuv je zároveň opatřena označením Garance originality a kvality. To znamená, že její dodavatelé jsou pečlivě vybraní s důrazem na originalitu značky a kvalitní zpracování produktů.

Pánské espadrilky - otázky, na které chcete znát odpověď

Espadrilky - co je to vlastně za obuv?

Historie pánských espadrilek sahá do 14. století. Jednalo se o zcela běžnou obuv nižších společenských vrstev - pevná podrážka a jutový vršek. Tak oblíbená byla především proto, že byla levná a pohodlná. O něco později si ji oblíbili slavní španělští umělci. Do hledáčku módních guru se ale dostala mnohem později - v sedmdesátých letech minulého století se objevily na módní přehlídce Yves Saint Laurent. Od té doby se nosí, v pravidelně se vracejících módních vlnách, téměř po celém světě.

Pánské espadrilky - jak je nosit?

Svým původním vzezřením evokují pánské espadrilky zejména letní atmosféru a jsou označované jako letní a prázdninová obuv. Aby také ne - často mají lýkovou podrážku, vršek plný květů a pestrých barev nebo typické námořnické motivy. Tyto espadrilky vám udělají skvělou společnost při večerním drinku na náplavce. 

Aktuálně najdete ale i pánské espadrilky, které se vůbec nemusíte bát vzít i do kanceláře. Perfektně a originálně doplní váš business šatník, zejména ve dnech, kdy nemusíte být až tak moc oficiální.

Jak čistit espadrilky?

Pokud vlastníte látkové espadrilky, nebojte se vyprat je v pračce. Než je do pračky vložíte, zkontrolujte podrážku a odstraňte z ní veškeré nečistoty. Perte na co nejnižší teplotu s menším množstvím gelového pracího přípravku. Aviváž raději vynechte. Otáčky při ždímání také snižte na co nejnižší výkon. Boty nechte volně proschnout. Vlastníte-li tmavé či jinak barevné, raději je nedávejte schnout na přímé slunce, které by mohlo barvám uškodit.