Pánské kozačky a další

Produkty: 700
Zobrazit ID verze

Boty a další pánská zimní obuv pro nejnáročnější muže

Zima je roční období s obvykle nepříznivými povětrnostními podmínkami. Proto musí být zimní obuv přizpůsobena obtížným povětrnostním podmínkám, sněhu, ledu, dešti a mrazu. Rozhodně je věnovat pozornost výběru pánských zimních bot. Vybírat můžete pánské zimní boty nízké, kotníkové, stejně jako Chelsea nebo pánské turistické boty a trekové boty, které jsou velmi pohodlné a mají silnou a stabilní podrážku, budou perfektní pro každodenní použití. Tento typ obuvi vypadá skvěle v kombinaci s péřovou bundou nebo parkou. Pro mírně teplejší dny můžete zvolit boty nebo kozačky Chelsea a zkombinovat je s elegantním kabátem. Pro chladnou zimu nebo výlety do hor se budou hodit nejen turistické boty, ale také pánské boty sahající do výšky lýtka. Muži si také mohou vybrat sněhule, které budou dobrou volbou pro opravdu chladné a zasněžené dny. Mnoho nadšenců aktivního životního stylu se sportu nechce vzdát ani v zimě, proto je dobré se zásobit takovou obuví, která zajistí tepelný komfort a izolaci proti chladu. V takové situaci se můžete rozhodnout pro turistické boty nebo sneakersy se zvýšeným svrškem a dodatečnou izolací.

Pánské teplé boty do každého zimního počasí

Kvalitní zimní boty pro muže jsou vyrobeny z různých materiálů. Nejčastěji najdete v nabídce pánské kožené boty, semišové boty nebo boty z nubuku. Pokud hledáte modely, které snadno přežijí i ty nejnásilnější srážky, zvolte pánské kožené boty z přírodní kůže. Jsou nejtrvanlivější za předpokladu, že je po návratu domů o ně pravidelně postaráno a čištěny. Pánské semišové a nubukové boty, přestože se vyznačují zajímavými střihy, často vzbuzují u zákazníků obavy kvůli potížím s jejich čištěním a nízkou odolností proti vlhkosti. Skutečně je to obuv pro muže, která funguje lépe v suchých dnech. Pokud se zašpiní nebo zvlhne, měli byste mít na paměti, že byste ji měli nejprve důkladně vysušit a poté z ní odstranit nečistoty speciálními gumami nebo kartáči s měkkými štětinami. To vám umožní zachovat jejich atraktivní a elegantní vzhled po dlouhou dobu.

Pánské boty, trekové a turistické boty oblíbených prémiových značek

Je naprosto nemožné vyrazit na hory či dlouhou túru bez správného svrchního oděvu, batohu naplněného nezbytnými věcmi a jídlem. Důležitá je samozřejmě také kvalitní, profesionální treková nebo turistická obuv. Ty nejlepší modely spojují sportovní efektivní styl s řadou funkčních výhod, díky nimž každý aktivní, jedinečný muž kráčí energicky a sebevědomě na cestě ke sportovnímu naplnění. Trekové a turistické boty pro muže renomovaných značek znamenají spolehlivost, optimální přilnavost, stabilitu a ochranu jak pro nohy, tak pro klouby, které jsou během horských eskapád vystaveny maximálnímu namáhání. Pokud hledáte pánské boty trekové a turistické, sáhněte po oblíbených prémiových značkách jako jsou Mammut, Alpina, Timberland či Guess.

Pánské boty - Často kladené otázky

Pánské boty - jak je nosit?

Pánské boty noste tak, aby splnily potřebný účel. Vybírejte je podle příležitosti, na kterou je potřebujete. Na slavnostní večeři se nehodí trekové boty a na hory zase nepůjdete v letních mokasínách.

Co dělat, aby zimní boty neklouzaly?

Vybírejte boty se silnou a vzorovanou podrážkou, která zajistí pevnost na sněhu i ledu. Hodit se vám mohou i tekuté řetězy na boty.

Jak uvázat pánské boty?

Existuje několik možností jak uvázat pánské boty. Nejčastěji se používá takzvané evropské rovné vázání, které je vhodné pro boty, které mají více než čtyři otvory. Ujistěte se, že jsou tkaničky dostatečně dlouhé.