Pánské pantofle a sandály

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Svršek
Šířka boty
Styl
Produkty: 1 225
Zobrazit ID verze

Pánské pantofle, žabky a sandály od prémiových značek na Modivo.cz

Že v létě není nic pohodlnějšího, než otevřené boty, o tom nemůže být řeč! Správný muž ale také ví, že tento typ obuvi se rozhodně nehodí pro každou příležitost. Pro ty chvíle, kdy si je můžete dovolit klidně popusťte uzdu své fantazii a vyberte si tu nejvhodnější obuv pro vás na Modivo.cz.

Pohodlné pánské kožené pantofle a sandály pro každého stylového muže

Že prázdninová obuv nemůže být kvalitní a luxusní? Ale kdeže! Ani na své dovolené nemusíte slevit z nároků, které máte na oblečení a obuv. I pantofle a sandály mohou vysílat jasný signál o tom, že vám na těchto věcech záleží, a že jste milovníkem kvalitních věcí. Kožené pantofle a sandály přesně toto umí. Vypadají skvěle a proti syntetickým materiálům mají několik výhod.

Kůže se jako materiál pro výrobu obuvi používá již velmi dlouho. A není to náhodou. Má velmi dobré vlastnosti - noha v ní může "dýchat", nezapařuje se a kožené boty jsou mnohem tvárnější. Spíš se tak vyhnete nepříjemným otlakům a odřeninám. Nejen, že skvěle vypadá, ale je pro vaše nohy mnohem zdravější!

Pánské outdoorové sandály nebo plážové pantofle - vyberte si přesně pro svou dovolenou

Jste spíš dobrodružný typ, který miluje adrenalin a výlety do hor? Nebo vás je vidět hlavně na pláži, kde nepohrdnete opalováním, dobrým koktejlem a případné partičce plážového volejbalu? A třeba vás baví oboje a prostě svou dovolenou trávíte různými způsoby. Ať to máte jakkoli, nezapomínejte na dobré obutí!

Na výletě v horách vám bude určitě lépe v kvalitních pánských outdoorových sandálech. Ty udrží vaši nohu v pohodlí, ale zároveň také v bezpečí. Poskytují dostatečnou oporu i v tom nejobtížnějším vycházkovém terénu. 

Oproti tomu plážové pantofle nebo pánských žabek chcete jediné - aby vás doprovodily k lehátku nebo plážovému baru a udělaly parádu! Byly originální, dobře vypadaly a byly pohodlné. 

Pánské pantofle a sandály - otázky, na které chcete znát odpověď

Jaké pánské pantofle zvolit k bazénu?

Pánské pantofle k bazénu volte nejen směrem k tomu, jak vypadají, ale také k jejich funkčnosti. Rozhodně by měly disponovat protiskluzovou podrážkou. Vzhledem k všudypřítomné vodě volte takové, kterým časté namáčení nevadí. Sáhněte spíš po umělých materiálech a kožené si nechte na procházku do města. 

Jak vybrat outdoorové sandály?

Outdoorové sandály vám v první řadě musí skvěle sedět. Než si je zakoupíte, změřte si dobře nohu a řiďte se tabulkou velikosti výrobce. Důraz klaďte také na materiál. Klidně sáhněte po syntetickém nebo eco materiálu, který snadnější vyperete. A svou pozornost věnujte také zapínání. Ať je dostatečně pevné a drží. Na výšlapu není nic horšího, než stále se uvolňující obuv, kterou musíte utahovat.

Jak se správně starat o pantofle a sandály?

Prázdninová obuv je jednoznačně tou nejvíc namáhanou. Čelí mnoha vlivům a často také zanedbávání. Vždyť jsou to jen pantofle, no ne? O co víc je však obuv namáhaná, o to víc bychom se o ní měli starat!

Kožené pantofle a sandály ošetřujte vždy ručně a speciálními přípravky, které jsou k tomu určené. Větší nečistoty odstraňte jemným kartáčkem. Nezapomeňte také na antibakteriální sprej, kterým ošetřete vnitřní stélku.

Pánksé pantofle a pánské nazouváky z syntetického materiálu bez obav myjte vodou s mýdlovým saponátem. Na čištění použijte spíš hadřík, než kartáček. Tím byste mohli poškrábat barvu. Zvláštní pozornost věnujte botám, které nosíte k moři. Vždy při návratu je alespoň osprchujte od zbytků soli a písku, velmi jim to prospěje.