Pánská obuv

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Svršek
Šířka boty
Určení
Produkty: 11 699
Zobrazit ID verze

Obrovský výběr pánské sportovní obuvi od špičkových výrobců

Pánské boty vybíráme vždy podle toho, do jakého terénu je budeme nosit. Platí to i pro pánskou sportovní obuv. Při jejím výběru se musíme zaměřit na několik důležitých faktorů. Nekoukáme tedy pouze na cenu a design, ale také na celkovou kvalitu provedení. Pánská sportovní obuv by měla disponovat kvalitní podrážkou. Dle jednotlivých sportů je pak podrážka různě silná, tuhá a odpružená. Na posilování budeme potřebovat rovnou a neodpruženou podrážku, která našemu tělu zajistí dostatečnou stabilitu při zvedání těžkých vah. Pánské boty do tělocvičny nám mohou posloužit i pro běh na běžícím pásu či na kardio aktivity. V tomto případě pak oceníme odpruženou podrážku, která bude dobře tlumit odrazy chodidla při kontaktu se zemí. Pohodlný došlap oceníme také u turistické obuvi. Trekové boty můžeme volit nízké i kotníčkové. Vyšší stabilitu nám zajistí kotníčkové modely, které dobře fixují kotník. Dalším důležitým prvkem je při výběru sportovní obuvi oděruvzdornost a voděodolnost boty. To platí zejména pro sportovní boty, které využijeme ve venkovním terénu. Samozřejmě bychom si k nim měli pořídit i obuvnické příslušenství. Základem péče o outdoorovou obuv je zejména kvalitní impregnace a ochranný krém v neutrální barvě. Pánové nakupují sportovní boty také podle ověřených výrobců. Mezi špičkové výrobce patří např. Nike, Puma, Reebok či Adidas.

Odolná treková obuv a pánská zimní obuv na Modivo.cz

Chceme-li si vybírat z opravdu širokého sortimentu pánské obuvi, měli bychom nakouknout i na Modivo.cz. Najdeme zde pánské sportovní boty v nejrůznějším provedení. K dispozici jsou stylové pánské sneakersy, které využijeme pro řadu příležitostí. Máme-li v oblibě turistiku, můžeme se zaměřit na pánské trekové boty. V nabídce jsou nižší i kotníčkové modely. Nechybí ani pánské zimní boty, které nás v chladných dnech příjemně zahřejí. Vybírat můžeme mezi světoznámými značkami, jako jsou Nike, Puma, Reebok, ale i Pepe Jeans, Lacoste či Mammut.             

Stylové pánské sneakersy a boty do tělocvičny - najděte si svůj oblíbený model

Stylové sneakersy jsou k sehnání v nejrůznějším provedení. Pánové je s oblibou nazouvají na sportovní aktivity, ale také do města či na rande. S elegantními sneakersy se můžete setkat i na pracovišti. Boty do tělocvičny vybíráme zejména dle typu podrážky. Na kardio cvičení budeme potřebovat odpruženou podrážku, na posilování pak rovnou podrážku, která nám zaručí dostatečnou stabilitu.     

Pánská boty a obuv - Často kladené otázky

Jaké pánské boty zvolit?

Pánské boty vždy volíme podle toho, k jaké příležitosti je budeme nazouvat. Na výběr máme ze sportovní i elegantní obuvi. Na trhu jsou však i univerzální typy, které můžeme využít pro více událostí. Těmi jsou např. i oblíbené sneakersy, které pánové často nosí do města, do práce i na rande. Sportovní obuv může mít také více podob. Jiné boty zvolíme na běh a jiné zase na posilování.      

Jaké pánské boty vybrat na zimu?

Zimní pánské boty by měly splňovat několik kritérií. V ideálním případě jsou zimní boty zateplené, odvádí dobře pot z našich chodidel a žádoucí je i to, aby měly boty nepromokavý svršek. Výbornou volbou jsou např. kožené boty, které se skvěle přizpůsobí tvaru každého chodidla.    

Jaké pánské boty do posilovny?

Hledáme-li boty na posilování, měli bychom se poohlédnout po speciálních typech, které disponují rovnou a neodpruženou podrážkou. Při posilování potřebujeme zajistit našemu tělu stabilitu. Hodně odpružené boty tak raději nazouvejte k běžeckým aktivitám. Boty na posilování se vyrábí v nejrůznějším barevném provedení, můžete je tak skvěle zkombinovat s vaším funkčním outfitem.