Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Osobní odběr v obchodě: 0 Kč
PPL kurýr: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 799,- Kč (u objednávek placených předem)
Zásilkovna - výdejní místo: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 799,- Kč (u objednávek placených předem)
PPL - výdejní místo: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 799,- Kč (u objednávek placených předem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
Hledat značku, produkt, styl

Pánská sportovní móda

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Typ produktu
Funkce
Sport
Produkty: 20 342

Pánské sportovní spodní prádlo - základ pohodlí při tréninku

Pánské sportovní spodní prádlo je základním a důležitým prvkem pánského oblečení při tréninku v tělocvičně i venku. Hraje obrovskou roli, bohužel velmi často podceňovanou. Jedná se o oděv, který má při fyzické aktivitě přímý kontakt s tělem. Neformální bavlněné spodní prádlo nebo spodní prádlo smíchané s jinými materiály, včetně Lycry oblékané pod snowboardové kalhoty, je pohodlné a obvykle funguje dobře při mírných aktivitách. Když se však fyzická aktivita zvýší na nadprůměr, ukáže se takové spodní prádlo jako nedostatečné. Neodvádí pot a neizoluje ho od těla, ale vsakuje ho, což výrazně snižuje pohodlí při nošení a může způsobit oděrky kůže. Na rozdíl od klasického bavlněného spodního prádla pánské sportovní prádlo odvádí pot od těla, které se pak rychle odpařuje.

Sportovní šortky - zdůrazňující sportovní postavu

Pánské sportovní šortky budou vynikající volbou v teplejších dnech nebo během velmi intenzivních tréninků, kdy potřebujeme dobré větrání a volnost pohybu. V naší kategorii pánských sportovních šortek najdete také modely sportovního spodního prádla a kvalitní pánské šortky, které ocení zejména milovníci silových sportů. Sportovní šortky jsou kalhoty zdůrazňující sportovní postavu. Stačí si k nim obléci vhodný svršek v podobě tílka nebo trička. Celý outfit završí stylová kšiltovka Adidas. Aktivní muž potřebuje na trénink pohodlné šortky. Sportovní šortky by navíc měly mít vhodné funkce, které sportovce během cvičení podpoří. Vyberte si takové šortky, které přiléhají k tělu těsněji, ale zároveň jsou vyrobeny z pružného materiálu, který poskytuje neomezený pohyb.

Pánská sportovní móda - často kladené otázky

Které sportovní šortky?

Sportovní šortky si můžete pořídit klasické a to dlouhé nebo krátké a také kompresní, které se hodí třeba při posilování. Záleží pouze na vašich sportovních aktivitách a preferencích.

Jak prát sportovní oblečení?

Dodržujte pokyny k praní uvedené výrobcem na štítku. Oblečení vyrobené z bavlny se doporučuje prát při vysokých teplotách, zatímco oblečení ze syntetických materiálů byste měli prát ve studené vodě, protože horká voda může materiál poškodit.

Jaká kšiltovka?

Vyberte si kšiltovku, která vám bude na hlavě dobře sedět a také slušet. Začněte tím, že začnete hledat vhodný model podle tvaru hlavy. Nejdůležitější však je, abyste se v kšiltovce cítili dobře.