Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
Hledat značku, produkt, styl

Pánské outdoorové bundy

(Počet produktů: 359)

Velikost
Cena
Nabídka
Výrobce
Barva
Eco friendly
Typ produktu
Sportovní disciplíny
Materiál oblečení
Sport
Druh výplně
Funkce
Zateplení
Kapuce
Vzor
Sŕie produktů
Přizpůsobení
Sezóna
Příležitost
z 8

Pánské outdoorové bundy - odolné a stabilní oblečení

Chceme-li si pořídit kvalitní kousek oblečení na venkovní aktivity, budou outdoorové bundy tím správným řešením. Pánské outdoorové bundy mohou mít mnoho podob. Najdeme je v nejrůznějších trendy střizích a módních barvách. Pro normální a štíhlou postavu se hodí zejména slim fit modely pánských outdoorových bund. Pro muže se statnější postavou jsou pak k dispozici bundy na venkovní aktivity v regular fit střihu. Co se týče barev, v letošní sezóně pofrčí zejména ty přírodní a pastelové. Bude tak z čeho vybírat! Outdoorové bundy pak vybíráme i podle počasí a dle ročního období. Muži mohou volit pánské zimní outdoorové bundy, které jsou většinou zateplené a pánům tak poskytnout hřejivý pocit. Outdoorové bundy by měly být zejména voděodolné, oděruodolné a větruvzdorné. Díky těmto třem vlastnostem vás totiž nezaskočí žádné počasí a sportovní aktivitu si budete moci užít naplno. Pánské bundy na venkovní aktivity by pak měly být i dostatečně prodyšné a lehké.             

Zimní outdoorové bundy - ochrana před měnícími se povětrnostními podmínkami

Můžete si klást otázku, co to znamená outdoorová bunda. My vám to na následujících řádcích prozradíme. Jedná se o takový model bundy, který je vybaven do venkovního počasí. Outdoorová bunda by měla odolávat každému nepříznivému počasí. Zaměříme-li se na zimní modely outdoorových bund, měly by být zejména voděodolné. Díky tomu nás v terénu nezaskočí ani sníh či zmrzlý déšť. Dobrá outdoorová bunda na zimu pak disponuje i kvalitní membránou, která příjemně hřeje a vhodně odvádí pot od těla. Outdoorová zimní bunda pro pány by tak měla být nejen odolná, ale také dostatečně prodyšná. Pot by měl být odveden na povrch a my bychom tak měli zůstat v suchu a v teple po celý čas naší sportovní aktivity. Velké oblíbenosti se pak těší zimní outdoorové bundy, které jsou vyrobené z přírodních materiálů. Ty jsou totiž příjemné na dotek, mají skvělé termoregulační vlastnosti a navíc jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života již akcentují největší módní značky. Proč si tedy nepořídit kvalitní zimní bundu z přírodních látek a nepřispět tak svou troškou do mlýna?!           

Termoaktivní outdoorová bunda - ventilace v případě přehřátí

Hledáte-li kvalitní model oblečení na ven, bude termoaktivní outdoorová bunda tou správnou volbou i pro vás. Termoaktivní bunda či termooblečení mají totiž své nezpochybnitelné výhody. Jsou nejen příjemné na dotek, ale především zabraňují přehřátí organismu. Pot se tak dostává na povrch a je skvěle odveden od těla. Pánové si tak mohou užívat sportovní venkovní aktivity pěkně v suchu a teple. Termoaktivní bundy a oblečení si oblíbili zejména ti muži, kteří chodí rádi po vysokých horách. Zde se totiž často setkají s nepříznivým počasím a termoaktivní bunda tak splní své účely. Outdoorová termoaktivní bunda pak může mít i trendy design. Často je také opatřena reflexními prvky, které zvyšují viditelnost v nepříznivých podmínkách.        

Outdoorové bundy – často kladené otázky

Outdoorová bunda - co to znamená?

Outdoorová bunda je taková bunda, která se hodí i na venkovní aktivity. Muži ji často nosí do hor a na další sportovní aktivity. Kvalitní outdoorová bunda by měla být zejména voděodolná, oděruodolná a také dostatečně prodyšná. Důležité je, aby také zvládla odolávat větru.     

Jaká outdoorová bunda bude ta pravá?

Outdoorové bundy pro muže mohou mít mnoho podob. Velmi oblíbená je outdoorová bunda s reflexními prvky. Zvyšuje totiž viditelnost v terénu. Outdoorová bunda by pak měla být voděodolná, větruvzdorná a oděruodolná. Dobré je, disponuje-li naše outdoorová bunda kvalitní membránou.