Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Osobní odběr v obchodě: 0 Kč
PPL kurýr: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 799,- Kč (u objednávek placených předem)
Zásilkovna - výdejní místo: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 799,- Kč (u objednávek placených předem)
PPL - výdejní místo: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 799,- Kč (u objednávek placených předem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
Hledat značku, produkt, styl
Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Sportovní disciplíny
Materiál oblečení
Funkce
Produkty: 147

Funkční mikiny – jaké jsou to halenky?

Možná si teď kladete otázku, co to je funkční mikina. Na následujících řádcích se vám tento pojem pokusíme srozumitelně vysvětlit. Pánské mikiny s technickými parametry jsou takové mikiny, které jsou vysoce odolné a prodyšné. Funkční mikiny tak mužům nabídnou vysokou míru komfortu za jakékoli situace. Muži je pak nejčastěji oblékají do hor a na nejrůznější sportovní příležitosti. Funkční a technické mikiny pro muže mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme pánské funkční mikiny v nejrůznějších trendy barvách a střizích. Zaměříme-li se na barvy, budou v letošní sezóně v kurzu zejména ty přírodní a pastelové. Vedle pak nešlápnete ani s černou a bílou klasikou. Co se týče střihů, jsou nám k dispozici vyštíhelný slim model a volnější regular fit či relaxed fit střih.          

Pánské funkční mikiny - odolnost vůči teplu a používání

Pánské technické mikiny mohou být vyrobené z nejrůznějších materiálů. Důležité je však to, aby byly dostatečně odolné a abychom je tak mohli s klidem používat i více sezón. Kvalitní pánská technická mikina by měla být větruvzdorná a měla by dobře odvádět pot od těla. Dobré je, když má pánská technická mikina i praktickou kapuci. Ta nás totiž chrání před nepříjemným větrem i lehkým deštěm. Na trhu jsou technické mikiny pro pány v přírodním i syntetickém provedení. Muži si v posledních letech oblíbili zejména přírodní kousky, které jsou příjemné na dotek, mají dobré termoregulační vlastnosti a navíc jsou i tzv. udržitelné. Udržitelnost již akcentují největší světové značky. Je tak z čeho vybírat. Je však třeba zmínit, že i syntetické modely pánských technických mikin jsou na velmi dobré úrovni. Nemusíte je tak hned zavrhovat. Technologie jdou stále kupředu a my si tak můžeme užívat všech vymožeností s tím spojených.    

Funkční mikiny na snowboard – jaké vybrat?

Funkční mikina na snowboard by měla být zejména větruodolná, ale také dostatečně prodyšná. Důležité je, aby dobře odváděla pot od těla. Díky tomu se tak budete cítit na svahu v suchu a teple a budete se tak moci soustředit jen na sebe a svůj sportovní výkon. Úkolem funkčních a technických mikin na snowboard je zejména to, aby dopřály svým zákazníkům pocit svobody a zajistily jim tepelný komfort. Technické mikiny na snowboard pak seženeme v slim fit i regular fit variantě. Vždy tak záleží na tom, zda máme rádi volnější oblečení nebo preferujeme oděvy, které jsou tzv. na tělo. Technické snowboardové mikiny pak mohou mít i nejrůznější kapsy a zipy. V kurzu jsou pak přírodní i pastelové technické mikiny na snowboard. Velké oblíbenosti se těší i mikiny na snowboard s praktickou kapucí. Ta nás chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami na svahu i mimo něj.         

Funkční mikiny – nejčastější dotazy:

Míry technické mikiny - jak měřit?

Jestli-že si chcete pořídit kvalitní technickou a funkční mikinu, bude dobré, když si na pomoc vezmete krejčovský metr. Měřit bychom měli nejen obvod našeho pasu a hrudníku, ale také obvod našich boků a znát bychom měli i délku našich paží. Důležité je také, abychom znali rozměr šířky našich ramen. U technické mikiny je totiž důležité, aby nám seděla tzv. na míru, nikde nesmí tlačit, ale ani by na nás neměla plandat.   

Jak vybrat velikost mikiny?

Velikost technické mikiny bychom měli vybírat na základě přesného měření obvod pasu, boků a hrudníku. Dále je dobré znát míry, které nám prozradí délku našich paží. Po měření je pak nutné, abychom zjištěné údaje porovnali s velikostními tabulkami jednotlivých světových značek. Různí výrobci mají totiž nuance v číslování, díky měření a následnému porovnávání se tak snadno vyhneme nepříjemným reklamacím.