Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Zásilkovna: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (u objednávek placených předem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
Hledat značku, produkt, styl

Pánské sportovní tašky

(Počet produktů: 67)

Nabídka
Výrobce
Barva
Typ produktu
Provedení
Sport
Cena

Pánská taška - známka dobrého vkusu

Jestli-že hledáte praktický doplněk pro uschování vašich věcí, bude pánská sportovní taška tou správnou volbou i pro vás. Pánská taška může mít mnoho podob. Může se jednat o pánskou tašku na popruhu, ale také o pánskou tašku do ruky či o pánskou tašku na praktických kolečkách. Tašky pro pány pak mohou disponovat i nejrůzněji řešenými kapsami a zipy. Na trhu pak najdeme i pánské tašky, které mohou muži zapínat na patenty. Výběr je tak opravdu široký. Co se týče barev, budou v kurzu zejména ty přírodní a pastelové. Samozřejmě se však pánové nemusí bát ani staré dobré černé a bílé klasiky. Bílé a černé tašky navíc muži snadno sladí i s různě barevným oblečením a s módními doplňky. Muži by pak neměli zapomínat ani na to, že je pánská taška také módní doplněk. Jednotlivé doplňky našeho outfitu by pak k sobě měly i barevně ladit. A to nejen svou barvou, ale také strukturou. Velké světové značky pak nabízejí pánské tašky v rámci jednotlivých kolekcí. Díky tomu si pak můžete nakoupit více doplňků od jednoho výrobce a nemusíte si lámat hlavu s barevnými kombinacemi. Módní kolekce to vyřeší za vás.      

Pánská sportovní taška - pohodlný doplněk

Pánská sportovní taška je velmi všestranný doplněk. Můžete s ní pohodlně cestovat, ale také jezdit na cvičení či do posilovny. Pánská cestovní taška pak může mít i zabudovaná kolečka. Díky tomu v ní převezete i těžší náklad či doplňky na cvičení. Menší sportovní pánské tašky se pak hodí i na každodenní nošení a do města či na procházku do parku. Pánská taška přes rameno je pak skvělou volbou na sledování zápasů nejrůznějšího typu. Můžete do ní vložit základní věci, jako jsou klíče, mobil, kapesníčky a peněženka. Pánské sportovní tašky mohou disponovat i nejrůznějšími logy. Oblíbená je např. i pánská taška na boty Nike, která má ve svém logu ikonickou fajfku. Tu pak snadno sladíte i s funkčním oblečením či s vašimi džíny a bavlněným tričkem. Mezi další oblíbené značky sportovních tašek patří např. Adidas, Reebok či New Balance. Za zmínku pak stojí i velikáni, jako je Under Armour, Salomon a Puma. Mezi nimi si určitě vybere tu pravou každý z vás!       

Pánská taška na notebook - stylový doplněk

Speciálním typem pánské tašky je pak i pánská taška na notebook. Je dobré, když má vaše pánská taška na notebook více kapes. Můžete pak do ní uložit i další dokumenty a doklady. Vhodné je i to, disponuje-li vaše taška na notebook kapsičkami na propisky. Ty se vždy hodí mít po ruce. Pánské tašky na notebook pak mohou mít i nejrůznější barvy a mohou být vyrobené z nejrůznějších materiálů. Velmi oblíbené jsou pak kožené pánské tašky na notebook v černém či hnědém provedení. Na kožené pánské tašky si však pořiďte i kvalitní impregnaci a ochranný krém v neutrální barvě. Díky tomu se zvýší odolnost vaší tašky a může vám sloužit i celou řadu let.        

Tašky – časté dotazy:

Jakou tašku zvolit na lyžařské boty?

Na lyžařské boty bude dobré zvolit prostornější sportovní tašku, která bude vyrobená z odolného a pevného materiálu. Díky tomu nebude hrozit, že se vám taška na lyžařské boty roztrhne nebo jinak poškodí. Taška na lyžařské boty by měla být dále i voděodolná a oděruodolná.

Jaká pánská taška se hodí do práce?

Do práce mohou pánové zvolit koženou pánskou tašku nebo speciální tašku na notebook. Záleží vždy na tom, co vše si s sebou do práce přinášíte. Je dobré, když má pánská taška do práce více kapes a přihrádek. Muži tak od sebe snáze oddělí dokumenty, propisky a další potřebné věci. Pánská taška do práce může mít i praktické popruhy na ramena nebo ji pánové mohou nosit v rukou.