Pánské kosmetické taštičky

Seřadit
Barva
Cena
Výrobce
Provedení
Nabídka
Produkty: 82
Zobrazit ID verze

Pánská kosmetická taštička - perfektní na cestování

Kosmetická taštička je nezbytnou součástí každého cestovatele a neobejdou se bez ní ani pánové, kteří mnoho kosmetiky nepoužívají. Pánské kosmetické taštičky nebývají tak členité a velké jako ty pro ženy, kartáček, pastu a holení je ale při cestách nutné někam uložit i pro muže. Existují i speciální taštičky jen na holení nebo vlasovou kosmetiku. Oblíbené jsou u mužů také již vybavené taštičky, které obsahují základní výbavu, většinou lahvičky ve zmenšeném cestovatelském balení. Ať už budete vybírat kosmetickou taštičku pro jakýkoliv účel, vždy můžete volit z mnoha značek, stylů i barev.

Toaletní taštičky - nutnost pro elegantního muže

Stylové kosmetické taštičky pro muže si kupují pánové, kteří dbají na svůj vzhled a rádi o sebe pečují. Základní hygiena, toaletní potřeby, voňavka nebo parfém - to vše by se do ní mělo vejít, ať máte nezbytnosti vždy po ruce. Mate-li rádi wellness, lázně nebo sauny, můžete zkusit sladit taštičku s ručníkem a být tak styloví i bez oblečení. Elegantní muž může vlastnit kosmetických taštiček dokonce celou řadu, protože každá se hodí na něco jiného. Plavecké taštičky berte na bazén, cestovatelské přibalte do kufru a mini toaletní taštičky vám stačí na jednorázové přespání v hotelu- tam vám totiž nezbytnou kosmetiku často poskytnou v rámci ubytování.

Pánské sportovní kosmetické taštičky - pohodlné a praktické

Cestovatelé, sportovci, ale i milovníci wellnessu se bez kosmetické taštičky neobejdou. Pánské sportovní kosmetické taštičky se skvěle hodí do pánských sportovních šaten. Doporučujeme si opravdu vybrat svůj typ taštičky, abyste si je poznali a omylem s někým na bazénu nevyměnili. Toaletní taštičky by měli mít dostatek kapes nebo přihrádek podle vašich potřeb. Sám musíte vědět, jestli vám stačí jedno mýdlo a žiletka, nebo jestli naplníte taštičku větším setem kosmetiky. Používáte-li strojek na holení, je dobré mít na něj speciální taštičku. Vleze se do ní i pěna na holení i pěna po holení.

Pánské kosmetické taštičky - často kladené otázky

Jakou pánskou kosmetickou taštičku koupit?

Vybírejte tak, abyste si taštičku rozeznali mezi jinými. Zvažte velikost kosmetické taštičky. Pokud v ní chcete nosit větší množství kosmetiky, vybírejte větší. Na kartáček a zubní pastu vám bude stačit mini kosmetická taštička. Výhodné jsou také sety taštiček - můžete pak vybírat podle potřeby, pro kterou sáhnout. Existují také rodinné sety, kterými vybavíte všechny členy rodiny a na dovolené pak budete vystupovat jako tým.

Kde koupit pánskou kosmetickou taštičku?

Pánské kosmetické taštičky seženete v drogerii, často už vybavené setem kosmetiky. Můžete volit taštičku své oblíbené značky. Kosmetické taštičky bývají k sehnání i ve spodním prádle nebo v klasických obchodech s oblečením, nebo i s bižuterií. Online můžete nakupovat např. na Modivo.cz. Seženete tam stylové kousky, i praktické a pohodlné taštičky pro cestování.

Jaká cestovní kosmetická taštička funguje nejlépe?

Kosmetické taštičky na cestování vybírejte pečlivě, zvlášť pokud se vydáváte na cesty častěji a třeba i do exotických destinací. Pokud cestujete pouze s baťůžkem, vězte, že oceníte menší taštičku, která nebude těžká a nebude zabírat tolik místa. Vybavte ji kosmetikou v cestovatelském balení. Ta obsahuje menší množství mililitrů, takže se vám tam vleze i víc kousků. Jestli jste v množství a váze zavazadel neomezení, můžete si pořídit větší tašku, do které se vám vleze úplně všechno. Na dovolené nezapomínejte na nezbytnosti jako jsou léky, repelenty, opalovací a poopalovací krémy, mast na poštípání hmyzem a dezinfekci.