Polokozačky s blokovým podpatkem

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Typ produktu
Zateplení
Šířka boty
Produkty: 37
Zobrazit ID verze

Černé polokozačky na blokovém podpatku – tato barva je znakem elegance 

Černé polokozačky na blokovém podpatku jsou velmi elegantní. Černá je barva univerzální a dobře ji tak sladíte i s dalšími barevnými odstíny. Díky tomu mohou černé polokozačky na blokovém podpatku patřit i do vašeho kapsulového šatníku. Nosit je můžete se zúženými kalhotami typu chino. Oblékat je pak můžete i do outfitu s módními slim fit džíny s vysokým pasem. Polokozačky na blokovém podpatku zapadnou i do outfitu se zvonovými kalhotami. Hodí se i do společenských outfitů k šatům a k sukním. Letos budou módní ty plisované a trapézové. Černé polokozačky na blokovém podpatku by vám měly sedět tzv. na míru. A podle čeho poznáme správnou velikost obuvi? Není to zas tak složité. Musíte se řídit délkou stélky vašeho chodidla. Na pomoc si vezměte krejčovský metr. Vzít si musíte jinou botu, která vám dobře sedí. Vyjměte z ní stélku a změřte ji. Naměřený údaj pak nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé světové značky totiž mají nuance v číslování. Pečlivým měřením a následným porovnáváním se tak vyhnete nežádoucím reklamacím.           

Horké léto? Polokozačky na blokovém podpatku budou perfektní

Polokozačky na blokovém podpatku jsou perfektní volba i na horké letní dny. Vybírejte lehké a prodyšné kousky. Volit můžete syntetické i přírodní materiály. V posledních letech se těší velké oblíbenosti především dámské polokozačky na blokovém podpatku z přírodního materiálu. Kožené polokozačky na blokovém podpatku mají mnoho výhod. Jsou velmi odolné, takže vám vydrží sloužit i celou řadu let. Tedy za předpokladu, že se o ně budete vhodně starat. Do výbavy si tak pořiďte i kvalitní impregnaci, ochranný krém v neutrální barvě a čistící pěnu, pastu nebo gel. Vaše boty se vám za to poděkují. Dále jsou kožené polokozačky na blokovém podpatku i vysoce módní a v neposlední řadě i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života již propagují ty největší módní světové značky. Je tak z čeho vybírat. V kurzu jsou pak i semišové kousky. K broušené kůži je třeba si pořídit speciální čistící gumu na semiš. Semišové polokozačky na léto totiž nemají rády vlhkost.  

Na MODIVO najdete každou kotníčkovou obuv, dokonce i na blokovém podpatku

Chcete-li si pořídit kvalitní dámské polokozačky na blokovém podpatku, bude dobré, když se podíváte i na e-shopy. Líbit by se vám mohly béžové polokozačky na blokovém podpatku. Ty dobře zapadnou do tzv. boho outfitu. V kurzu jsou pak i polokozačky na šněrování na blokovém podpatku. Šněrování se pak může objevit i na vašem oblečení. Elegantní polokozačky na blokovém podpatku v černé barvě pak můžete sladit i s dalšími módními doplňky. Nezapomínejte na módní pravidlo, které říká, že hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Tím se váš outfit vkusně sjednotí a nebude působit chaoticky. 

Polokozačky na blokovém podpatku – často kladené otázky


Polokozačky na blokovém podpatku - s čím tyto boty nosit?

Polokozačky na blokovém podpatku mohou ženy a dívky nosit na tisíc způsobů. Hodí se ke kalhotám typu chino, ale také k slim fit džínům se zúženou nohavicí a s vysokým pasem. Dále mohou ženy nosit polokozačky na blokovém podpatku i k šatům a k sukním. In budou letos ty trapézové a plisované.  

Polokozačky na blokovém podpatku - pro koho jsou vhodné?

Polokozačky na blokovém podpatku jsou vhodné pro ženy a dívky všech věkových kategorií. Jsou totiž velmi pohodlné a hodí se tak i pro ženy a dívky, které běžně podpatky nenosí. Dále se hodí do šatníku každé moderní ženy. Zařadit můžete polokozačky na blokovém podpatku i do volnočasových, ale i do společenských outfitů.