Semišové polokozačky

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Typ produktu
Zateplení
Šířka boty
Produkty: 2 590
Zobrazit ID verze

Semišové polokozačky v různých barvách - vyberte si něco pro sebe!

Semišové polokozačky mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme letní i podzimní verzi této módní obuvi. Dámské semišové polokozačky by měly mít kvalitně odpruženou podrážku, která zvládne tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Také by měly mít semišové polokozačky i prodyšný svršek. Vaše chodidla se jen tak nezapotí. Na trhu najdeme semišové polokozačky s podpatky i bez nich. Podpatková verze se hodí zejména do slim fit kalhot se zúženou nohavicí. Díky praktickému zúžení vyniknou vaše semišové polokozačky v celé své kráse. Co se týče barev, budou hrát letos prim ty přírodní a pastelové. Líbit by se vám mohly béžové semišové polokozačky, které zapadnou do romantických outfitů v boho stylu. Dobrou službu pak odvedou i bílé nebo černé semišové polokozačky. Černá a bílá jsou barvy univerzální a dobře je tak sladíte i s pestrobarevnými oděvy nebo s oblečením se vzory a motivy. V kurzu jsou pak i hnědé semišové polokozačky, které můžete zakomponovat do tzv. western outfitu.      

Pro každé roční období u nás najdete elegantní dámské semišové polokozačky

Dámské semišové polokozačky jsou všestranná obuv. Hodí se nejen ke kalhotám, ale také k šatům nebo k sukním. Můžete je zařadit do společenského, ale i do business outfitu. Vyjímat se budou na oslavách nejrůznějšího typu. Výhodou je i to, že jsou semišové kousky k sehnání na letní i zimní období. V letním období se můžeme setkat s kousky, které disponují nejrůznějšími dírkami a ornamenty. V kurzu jsou zejména béžové odstíny semišové obuvi. Líbit by se vám mohly i černé a bílé klasické kousky. Na chladnější období pak ženy a dívky ocení pohodlné semišové polokozačky s odolnou podrážkou. Jestli-že si v deštivém dni semišové polokozačky umažete, nemusíte panikařit. Nejdříve nechte nečistoty na obuvi zaschnout a až potom začněte boty čistit. K tomu vám poslouží speciální čistící guma a speciální kartáček na semiš.        

Lehké semišové polokozačky jsou na léto jako stvořené

Hledáme-li originální boty na léto, budou semišové kousky dobrou volbou. Na trhu najdeme lehké semišové polokozačky, které vyniknou ve volnočasovém, ale i v business outfitu. Volit můžete polokozačky na léto s různě vysokým podpatkem. Důležité je zejména to, abychom na polokozačkách na podpatcích uměly chodit. Proto si vyberte jen taková model, s kterým si budete jisté, že si neuděláte ostudu. Lehké modely polokozaček pak najdeme v nejrůznějších módních barvách. Zvolit můžete meruňkové, tmavě modré, ale i béžové modely této stylové obuvi pro ženy. Stěžejní je pak výběr správné velikosti semišové obuvi. Jestli-že nakupujete rády na e-shopech, změřte délku stélky vaší jiné boty a naměřený údaj pak nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé světové značky mohou mít totiž nuance v číslování. Správným měřením a následným porovnáváním se tak snadno vyhnete nechtěným reklamacím.     

Semišové polokozačky – časté dotazy

Jak roztáhnout semišové polokozačky?

Chceme-li mírně roztáhnout naše nové semišové boty, máme několik možností. Na trhu jsou k mání speciální obuvnické napínáky a roztahováky, které nám pomohou s tvarem naší obuvi. Další možností je chvíli počkat, než si naše nové semišové boty tzv. prošlápneme. Přírodní kůže má totiž tendenci se časem rozpínat a kopírovat tak specifický tvar našeho chodidla.   

Jak čistit semišové polokozačky?

Semišové kotníkové boty bychom měli čistit tzv. na sucho. Semiš se totiž nepřátelí s vlhkostí a s vodou. Máte-li na semišové obuvi bahno a jiné nečistoty, nechte je nejprve pořádně zaschnout.  Na trhu jsou pak k sehnání i kartáčky na semiš a také speciální čistící guma na semiš.