Zimní dětská obuv

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Typ produktu
Materiál oblečení
Licencovaný produkt
Produkty: 7 630
Zobrazit ID verze

Nejmódnější zimní boty pro děti - podívejte se na poslední trendy

Přicházející zimní měsíce znamenají mnohé - krátké dny, studené počasí, plýskanice a snad i trochu sněhu. Aby všechny tyto nástrahy vaše děti přestály ve zdraví a bez nachlazení, nezapomeňte jim pořídit pořádnou zimní výbavu. A její základ samozřejmě tvoří kvalitní zimní boty!

Dětské zimní boty by měly splňovat hned několik různých požadavků. Hledejte takové, které jsou vyrobené z kvalitních materiálů (nejlépe přírodní kůže), jsou uzpůsobené náročné dětské nožičce a samozřejmě - vypadají trendy! Pokud se totiž zimní boty budou vašemu dítěti líbit, bude v nich rádo chodit i v té největší zimě!

Co vzít v úvahu před tím, než dětem objednáte zimní boty?

Před nákupem dětských zimních bot vezměte v potaz samozřejmě to, jakou má vaše dítě aktuální velikost. Zároveň nezapomeňte na to, že dětská nožka potřebuje mít v botách prostor, a to i v těch zimních! Čím menší dítko, tím větší by měl nadměrek být. U batolat proto počítejte klidně s 1 centimetrem navíc, oproti původní velikosti. 

Druhá věc, na kterou zaměřte svou pozornost je volba materiálu. Kvalitní kožené boty po pořádném ošetření impregnací rozhodně nepustí dovnitř vlhkost ani chlad. Jsou proto skvělou volbou pro nadcházející měsíce. 

Pokud hledáte boty, které nebudou do města, ale potřebujete takové, které obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách, sáhněte po takových, které jsou vybavené speciálními technologiemi a jsou nepromokavé. Skvělá je například technologie Gore-Tex, která botu vybaví speciálními membránami, díky kterým zůstane nožička v suchu a zároveň se nebude příliš potit. 

A na co ještě dát pozor? Na to, aby dětská zimní bota dobře seděla a nevyzouvala se. To znamená, aby bylo možné ji pevně a spolehlivě zavázat. Není totiž nic horšího, než když k vám na svahu po sněhu přibíhá dítě s jednou botou v ruce! To si pak můžete být jistí, že další týden proleží v postýlce!

Široký výběr dětských zimních bot pro chlapce i dětvčata na Modivo.cz

Perfektní výběr dětských zimních bot najdete na Modivo.cz. Zimní boty pro chlapce jsou v letošní sezóně laděné do klasických chlapeckých barev - hledejte prvky zelené a modré. Dívčí zimní boty jsou zase laděné do růžova nebo červena. Pokud si na barevné rozlišování nepotrpíte, sáhněte po neutrálních tónech zimních bot pro děti - šedivé, hnědé nebo černé. 

Volit můžete také mezi různými značkami. Některé z nich vám nabídnou městskou zimní obuv, některé jsou naopak zaměřené na horské podmínky a pořádné sněhové závěje! 

Dětské zimní boty - otázky, na které chcete znát odpovědi

Jaké zimní boty vybrat pro děti, které oslavily své první narozeniny?

Dětské zimní boty pro děti okolo jednoho roku vybírejte podle toho, jestli dítko už ťape, nebo ještě posedává v kočárku. Do kočárku vám stačí botičky, které budou kvalitně zateplené a budou ve správné velikosti (ideálně s nadměrkem okolo 1 centimetru).

Pro děti, které již dělají své první krůčky pak volte boty s protiskluzovou podrážkou, které můžete na noze pevně zavázat. Primárně jde o to, aby při své vratké chůzi měly v botě pořádnou oporu a nevyzouvala se jim. Kvalitní materiály a zateplení boty jsou pak samozřejmostí. 

Zimní boty pro děti - jak správně zvolit jejich velikost?

Při výběru zimních bot pro děti dobře změřte nožičku a porovnejte naměřené centimetry s tabulkou výrobce. A nezapomeňte také na nadměrek, který by se měl pohybovat okolo 1 centimetru. Dětské zimní boty můžete na Modivo.cz objednat do OC Nový Smíchov a tam je dětem v pohodlí vyzkoušet!