Modivo.cz a koronavirus: bezpečí nadevše!

Tváří tvář hrozbě koronaviru musíme všichni přizpůsobit naše jednání tak, abychom chránili osoby v našem okolí. Záleží nám na tom, aby jste stále mohli nakupovat pohodlně a bezpečně.


Zavedli jsme tedy zabezpečení chránící jak zákazníky, tak i naše zaměstnance.


  • naše logistické centrum je ozónováno dvakrát denně;
  • všichni zaměstnanci, kteří přijdou do styku se zásilkami, pracují v rukavicích;
  • používáme dodatečné dezinfekční přípravky, měříme teplotu každému zaměstnanci logistického centra před nástupem do zaměstnání;
  • přísně kontrolujeme dodržování preventivních doporučení v našem týmu - hygiena a dezinfekce;
  • všichni zaměstnanci, kteří mohou pracovat na dálku, pracují z domova;;

Vzhledem k bezpečnostním postupům, které jsme zavedli, abychom chránili naše zaměstnance, se může doba odeslání objednávek prodloužit o cca. 2-3 dny, a reálná doba doručení o cca. 4-5 dní.

V tomto náročném období Vás moc prosíme o pochopení a vstřícnost!


Kvůli Vám a našim partnerům z kurýrních firem srdečně zveme k:


  • rezignaci z úhrady na dobírku (kvůli omezení kontaktu s kurýrem na minimum);
  • používání plateb předem, převod na účet nebo platební kartou;

Srdečně zveme všechny zákazníky k dodržování preventivních opatření a neopouštění domovů do momentu odeznění epidemické hrozby.


Úměrně počtu nakažených koronavirem roste zájem o nákupy po internetu. Pracujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, na směny, abychom mohli zpracovat objednávky tak rychle a bezproblémově, jak jste na to byli zvyklí.


Neustále podnikáme další kroky za účelem ochrany našich zaměstnanců, produktů a zásilek. Bez ohledu na situaci budeme pracovat pro Vás - naše zákazníky, aby úroveň a kvalita námi poskytovaných služeb byla stále stejně vysoká.


Průběžně sledujeme oficiální sdělení vlády a zdravotnických zařízení a bezodkladně se přizpůsobujeme doporučením. O veškerých eventuálních změnách budete informováni.


Pracovní řád v modivo.cz


Stejně jako všichni se i my snažíme co nejdříve přizpůsobit nové situaci. Jsme mobilizováni a motivováni, abyste nepostřehli žádný rozdíl v v plynulosti obsluhy a kvality komunikace s námi.


Zároveň bychom rádi informovali naše partnery a zákazníky o zavedení řady opatření, které mají zamezit šíření viru a nutnosti izolace občanů (social distancing).