Chybí Vám nějaké informace? Máte nějaké připomínky k fotografiím produktů? Dejte nám vědět
Váš podnět se pokusíme zpracovat co nejdříve.
Hodnocení zákazníků (5)
4/54 z 5
Hodnocení: 3 z 5
Maja
2024-02-28
Kabát sám o sobě je nádherný !!! Kdybych měla dceru ve věku 8 let, mohla bych si kabát nechat, ale nikde není napsáno, že model je DĚTSKÝ a koupí kabátu s myšlenkou na sebe jsem byla zklamaná, protože velikostní škála je typicky dětská.
Kvalita super, vzhled skvělý!
Původní jazyk: polský
Hodnocení: 2 z 5
Владимир
2024-02-04
Při objednávce není jasné, že velikost je ve skutečnosti velmi malá. Velikost je L, ale ve srovnávacích tabulkách chybí velikosti jako S, M, L atd.