Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
0

Dětské doplňky

(Počet produktů: 866)

Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Pohlaví
Eco friendly
Typ produktu
Provedení
Materiál oblečení
Použité
Určení
Příležitost
Funkce
Voděodolnost
Zateplení
Typ čepice
Typ rukavic
Vzor
Styl
Sŕie produktů
Sezóna
Vyhotovení řemínku
Typ mechanismu
Tvar pouzdra
Vodotěsnost
Polarizační filtr
UV filtr
z 19

Dětské kšiltovky - perfektní ochrana proti slunci a stylový doplněk

Dětská kšiltovka patří neodmyslitelně do skříněk nejen kluků, ale i holčiček. Zajistí perfektní ochranu nejen před sluncem, ale třeba i letním deštěm. A takové letní sluníčko dokáže být pěkně nebezpečné. Pro menší děti neváhejte pořídit kšiltovku s ochranou zátylku a ramínek. Ta je skvěle ochrání u moře nebo rybníka před spáleninami těchto ošemetných částí těla. No a v neposlední řadě - vyberte takový design, ze kterého budou vaše děti unešené. Částečně tak zajistíte, že budou kšiltovku nosit rády!

Aby ručky nemrzly - originální rukavice pro děti

Pevně drží sáňky, plácají sněhové koule, šněrují brusle a pak objímají hrneček s čajem. To všechno a někdy mnohem víc zažívají dětské ručičky v zimě. A abyste je co nejlépe ochránili, rozhodně potřebujete kvalitní rukavice. Zejména u mladších dětí se na nich nevyplatí šetřit. Investujte do nepromokavých rukavic, se kterými se děti nemusí bát žádné skvělé zimní aktivity. Jejich ručičky budou připravené vás večer pořádně obejmout!

Dětské masky - ochrana před nebezpečím i znečištěním

Ještě před pár lety by tento odstavec a zboží tohoto typu téměř jistě v nabídce chyběli. Dnes je však situace jiná a i naše děti se s ní, více či méně, naučily žít. Látkové roušky je chrání nejen před nebezpečím nákazou různými viry, ale mohou být prospěšné i ve dnech, které nás brzy čekají. Ve dnech, kdy se mísí mrazivé teploty a znečištěné ovzduší a ochrana je čím dál víc na místě. A v dětském světě může být veselá, pestrá a stylová. Zkrátka taková, že dětem vlastně ani nebude vadit! 

Doplňky pro děti - otázky, na které chcete znát odpovědi

Jak vybrat správnou kšiltovku?

Správná husťácká kšiltovka musí splňovat dvě věci! Ta první je, že musí sedět na hlavě, jako by byla přibitá. Jen si vybavte, jak vypadá takové dětské odpoledne... S kamarády na hřiště, zahrát si na babu, prohnat koloběžky a posedět na písku nebo lavičce, nejlépe na přímém slunci. A tomu všemu musí kšiltovka odolat, aniž by z hlavy vašeho potomka spadla!

Druhé kritérium výběru už přenechte na dítěti. Pokud si myslíte, že víte, co zrovna v jejich světě nejvíc letí, klidně to riskněte. Ale pokud si nejste jistí, jestli jsou to zrovna vojáci, poníci nebo nějaké konkrétní značky, pak nechte raději výběr na něm. Ušetříte si tak spoustu diskuzí o tom, jestli ji opravdu bude nosit. 

Čepice do chladného počasí - jak si vybrat?

Na jaro a léto kšiltovka, na podzim a zimu pořádná čepice, která zahřeje uši i toho největšího zmrzlíka. Ke kritériím výběru přidejte kromě správné velikosti a stylového designu také to, z jakého je materiálu. Tedy - soustřeďte se na to, aby čepice dobře seděla, neklouzala přes čelo a nebo z ní nelezly uši. Materiál by měl být příjemný a ideálně přírodní - aby se v něm dítku zbytečně nepotila hlava. Vzpomínáte ještě na kousavé čepice z dob vašeho mládí? Tak přesně takový zážitek své ratolesti dopřát nechcete!

K čemu jsou dobré rukavice pro novorozence?

Rukavičky pro novorozence rozhodně patří k povinné výbavě každé maminky. A to bez ohledu na to, jaké je právě roční období. Používají se hned z několika důvodů. Tím prvním je samozřejmě teplo. Novorozenci ještě neumí správně regulovat svou tělesnou teplotu a zejména ručičky, nožičky a hlavička jsou velmi náchylné na únik tepla. Druhým důvodem je pak zabránit miminku, aby se poškrábalo nehýtky. V teplejším počasí sáhněte po těch lehčích, bavlněných. Ty můžete v prvních týdnech po porodu oblékat miminku i doma. Do zimy samozřejmě patří zateplené, aby ty droboučké ručičky krásně zahřály!