Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
0

Dětské pásky

(Počet produktů: 13)

Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Pohlaví
Typ produktu
Provedení
Určení
Styl
Sŕie produktů

Pásky pro děti - módní a pohodlné řešení pro nejmenší

Vybrali jsme našemu dítěti řadu kalhot a ono náhle zhublo? Nevadí! Řešením jsou oblíbené dětské pásky. Ty jsou nejen funkční, ale také vysoce módní. V nabídce je celá řada dívčích i chlapeckých pásků s různými motivy, rytinami, ozdobami a vzory. Pásky můžeme nakupovat v různých jednobarevných i vícebarevných kombinacích. K dispozici jsou kalhotové pásky pro děti v různých délkách a tloušťkách. Abychom zvolili správnou délku pásku, musíme znát obvod pasu a boků našeho dítěte. Je vhodné, když dětský pásek disponuje očky, do kterých lze zastrčit přebývající konec.      

Dětské pásky - barevné doplňky pro batolata 

Odhadnout velikost oblečení pro batolata je pro mnohé rodiče záludný oříšek. Je známo, že malé děti velmi rychle rostou a často tak ze dne na den změní číslo oblečení i o jednu celou velikost. Pro tyto případy rodiče nakupují zejména kalhoty s přídavnými spodními náplety. Někdy však také koupí o číslo větší kalhoty s tím, že do nich dítě doroste. V takovém případě přichází na scénu pásek pro děti. Ten by měl obepínat kalhoty dítěte a v žádném případě by se neměl zařezávat dítěti do pasu. Správně nasazený pásek poznáme tak, že naše dítě nemá na pokožce žádné otlačeniny a rýhy. Co se týče barev, našim batolátkům je upřímně jedno, co jim rodiče oblečou. Jsou to právě maminky, které si nejvíce potrpí na módní oblékání těch nejmenších. Chceme-li tak naše batolátko obléci do aktuálních moderních barev, měli bychom v letošní sezóně sáhnout po pastelových odstínech. Také můžeme koupit jednobarevné krémové, pistáciové či snad meruňkové kalhoty a doplnit je o minimalistický hladký či vzorovaný tmavší pásek. Pásky pro batolátka se hodí i k sukýnkám a šortkám.                    

Dětský kalhotový pásek - jaký vzor zvolit?

Jestli-že chceme našemu dítěti koupit originální vzorovaný pásek, nabízí nám výrobci různé možnosti. Vybíráme-li pásek pro chlapce, můžeme se zaměřit na pásky s rytinami, etnickými vzory či potisky. Velkým hitem letošní sezóny budou také pásky se zvířecími vzory. Velmi extravagantně tak působí kvalitní kožený pásek s imitací krokodýlí kůže. Ten pak nejlépe doladíme tmavými kalhotami či šortkami. Hledáme-li originální pásek pro dívku, můžeme se zaměřit na typy s květinovými vzory. Velmi elegantně působí pásky s drobnými kvítky. K minimalisticky laděným jednobarevným outfitům si však mohou děvčata dovolit i pásky s maxi květy. Dívky si také oblíbily pásky s blyštivými kamínky, ozdobnými sponami, flitry a nášivkami.              

Dětské opasky - často kladené otázky

Jak nastavit velikost pásku?

Velikost pásku nastavujeme takovým způsobem, aby na jeho konci čouhala jen jeho malá část. Pásek nesmí nikde tlačit a zařezávat se do kůže. Na druhou stranu by však neměl pásek nikde překážet a být přebytečně dlouhý.      

Který dětský pásek zvolit?

Dětský pásek volíme nejen dle ceny, ale také dle designu a především i podle zvoleného materiálu. Velmi kvalitní jsou zejména kožené pásky, které dlouho drží pevný tvar a jen tak se neošoupou. Co se týče designu, vybíráme jej nejlépe se samotnými dětmi, které mají mnohdy přesnou představu o tom, jak má jejich oblečení a doplňky vypadat. V nabídce je celá řada vzorů a motivů dětských pásků, na své si tak přijde i ten nejnáročnější malý zákazník. Nechte děti pásek vybrat, budou ho pak nosit s nadšením.      

Jak změřit délku pásku?

Chceme-li si vybrat pásek na míru, musíme změřit obvod přesně v místě, kde se jej chystáme obepnout. K měření používáme zásadně krejčovský metr. Pásek se má správně měřit od prostřední dírky ke konci spony. Celková délka pásku je pak zhruba o 15 cm delší.