Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
0

Dětské batohy

(Počet produktů: 133)

Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Pohlaví
Eco friendly
Typ produktu
Provedení
Určení
Velikost tašky
Velikost batohu
Styl
Úhlopříčka displeje
Sŕie produktů
z 3

Batohy, tašky, kabelky, aktovky, ledvinky, batůžky, vaky, cestovní a sportovní tašky, kufry – je jich asi milion a vaše dítě je nutně potřebuje všechny a ideálně hned v několika barvách. Jaké tašky pro děti ale vybrat, abyste nešlápli vedle?

Batohy pro děti – přítel každého žáka

Pravdou je, že pokud se má starší dítě rozhodnout mezi aktovkou a batohem, je obvykle batoh jeho první volba. Batoh je nesmírně variabilní doplněk, a zároveň také vyjadřuje styl dítěte. I proto je pro většinu dětí výběr správného batohu opravdu důležitou věcí. Klasikou mezi batohy je žlutý Vans batoh nejen proto, že je výrazný a dítě se odliší od vrstevníků, a přitom bude stylové, ale je výhodný také v případě, že je dítě lépe vidět za snížené viditelnosti při přecházení silnice. Další batohovou klasikou je batoh Napapijri, protože svým střihem umožní dětem uložit do něj všechno, co do školy potřebují a jeho velikost je skvělá pro větší formáty učebnic nebo sešitů. Dívčí batohy jsou pak kapitolou sama pro sebe, protože dívky potřebují nejen aby se jim do batohu všechno vešlo, ale také aby byl stylový, šel s módou a ladil jim k oblečení.

Ledvinky pro děti – zajímavý doplněk nejen pro teenagery

Batoh ale vždy nestačí, a to většinou v případě, kdy dítě potřebuje mít některé věci po ruce a nechce stále batoh sundávat ze zad. Dobrým řešením je dětská ledvinka, do které se v pohodě vejdou klíče, mobil a peněženka – tedy věci, které děti obvykle potřebují nejčastěji. Zapomeňte na ledvinky z devadesátých let, kdy byly módním prohřeškem každého soudného dospěláka. Ledvinky se vrací do módy a s neutuchající silou válcují všechno, co jim přijde do cesty. A info pro rodiče: pokud má vaše dítě ledvinku, nemusí nosit batoh na jednom rameni, aby se co nejrychleji dostalo k věcem, které aktuálně potřebuje.

Dětské tašky – příslušenství pro ty, kteří potřebují více místa

Pokud ale nestačí ani školní batoh s ledvinkou, je třeba přitvrdit. Batohy pro děti jsou sice velké, ale nevejde se do nich mnohdy oblečení na trénink nebo na tělocvik, a nestačí ani v případě, kdy dítě jede na několikadenní výlet. Dobrým řešením je pak sportovní taška, taška na přezůvky a sportovní oblečení, nebo tašky s vnitřním organizérem.

Batoh pro děti – často kladené otázky:

Jaký batoh pro prvňáčka?

Čeká – li vás první školní den, je správný výběr batohu základ. Dítě by se mělo do školy těšit a jednou z věcí, která mu v tom může pomoci je školní batoh s jeho oblíbenou postavičkou, pohádkou nebo superhrdinou. Nicméně dětské batohy pro prvňáčky by měly splňovat několik základních kritérií: V první řadě by měly být lehké. Váš prvňáček už tak bude nosit na zádech celkem dost věcí, a váha aktovky by mu byla na obtíž. Dalším kritériem jsou pevná záda batohu. Pomůžou dítěti v držení těla a ani těžší taška pro něj nebude nepřekonatelným problémem. A posledním, ale neméně důležitým bodem jsou barvy. A to speciálně odrazky, které by měl správný školní batoh mít, abyste se o své dítě nemuseli bát.

Jak zabalit batoh?

Pokud chystáte své dítě na výlet, zabalte mu batoh chytře. Největší věci dospodu, věci, které bude nejdříve potřebovat nahoru, a zbytek je prostě jen výplň. Nedává smysl zabalit svačinu úplně dolů a nahoru dát náhradní boty. Vaším cílem také je, aby dítě dovezlo na místo určení ideálně všechno nepoškozené a neporušené. Věci, které by se mohly rozbít nebo vylít přendejte do plastu, uzavíratelných krabiček nebo mikrotenových sáčků.

Jak umýt batoh?

Jak který. U některých batohů výrobci umožňují batoh vyprat v pračce (najdete na štítku batohu nebo na průvodní kartičce), jinde doporučují chemické čištění, a některé batohy je třeba jen otřít vlhkým hadříkem. Pokud to ale konstituce batohu umožňuje, vždy jej obraťte naruby, abyste se dostali ke všem vnitřním částem, a pak postupujte podle návodu výrobce. Pokud si nejste jistí, tak vlhký hadřík a nebo houbička na nádobí rozhodně nic nezkazí.