Dětské hodinky

Dětské elektronické hodinky - moderní styl v klasické edici

Dětské hodinky jsou pro každého mladého pána a malou slečnu velkou událostí, protože poskytují pocit důležitosti a vstupu do světa dospělých. Promyslete, jestli své ratolesti chcete pořídit mechanické nebo elektronické dětské hodinky. Elektronické mají tu výhodu, že dítě rovnou vidí číslice, mechanické zase procvičí poznávání času podle hodinových ručiček. Vyzkoušejte předem, které budou vašemu dítěti vyhovovat a pořiďte je jako dárek k důležité životní události jako jsou narozeniny, nástup do školy nebo první přijímání. Rodina často vybírá hodinky jako dárek k příležitosti pěkného vysvědčení nebo jiného ocenění dětské osobnosti.

Dětské hodinky pro kluka a holku na Modivo.cz

Hodinky jsou buď unisex, nebo je můžeme třídit na dětské hodinky pro holku nebo dětské hodinky pro kluka. Při výběru vycházejte z vkusu svého dítěte. Mladý pán i mladá slečna mají své představy, které vás mohopu překvapit. Mrkněte na Modivo.cz a v sekci dětské hodinky můžete vybírat z mnoha značek, stylů, barev i materiálů. Dívky milují holčičí barvy a drobnější modely, kluci ocení elektronické digitální kousky. Volit byste měli také podle věku a velikosti číslic / ručiček. Menší děti potřebují výraznější ukazatel času, starší mládež už bude více toužit po eleganci a stylu. Hodinky se hodí jako skvělý dárek a ocenění dítěte, proto věnujte jeho výběru dostatečnou pozornost. 

Dětské hodinky G shock - skvělý nápad na dárek

Pokud vybíráte hodinky pro dítě, vaší pozornosti by neměla uniknout značka Casio a její hodinky G shock. Dětské hodinky Casio jsou kvalitní prověřený produkt, který je oblíbený po celém světě. Vězte, že hodinky G shock dětské potěší jako hodnotný dárek, můžete ale vybírat i z dalších top značek jako jsou Emporio Armani, Fossil, Lorus nebo Miachael Kors. Volte mezi elegantními nebo high tech hodinkami, pro menší děti jsou vhodné barevné hodinky nebo hodinky s námětem dětských oblíbených hrdinů. 

Dětské hodinky - často kladené dotazy

Jaké hodinky koupit dítěti?

Hodinky vybírejte podle vkusu i věku dítěte. Základní parametr pro rozhodování je, jak umí dítě poznávat hodinové ručičky nebo digitální ukazatel času. Elektronické hodinky v sobě mají zabudovanou řadu funkcí, které ocení třeba mladí sportovci a sportovkyně nebo fanoušci a fanynky digitálních technologií. Kromě základních funkcí jako je měření času, budík a stopky můžete také využít krokoměr, měření tepu, pulsu a dalších hodnot. Hodinky můžete často propojit s mobilním telefonem nebo počítačem a data můžete stahovat. 

Mechanické hodinky naopak procvičí dětskou schopnost určovat čas podle hodinových ručiček. Jsou elegantní nebo hravé. Pro větší děti můžete vybírat z opravdu krásných a elegantních kousků. Ručičky bývají drobnější a číslice jsou jen naznačeny. Pro menší děti se vyplatí sáhnout po modelech s výraznou ručičkou i číslicemi. Někdy můžeme vidět kombinaci mechanických a elektronických hodinek, tzv. 2 v 1. Dítě má sice klasický ciferník, zároveň ale může využít funkce elektronických hodinek.

Dětské hodinky pro první přijímání - které vybrat?

První přijímání, ale i jiné životní události v životě dítěte bývají provázeny oslavou a darem od rodiny nebo blízkých. Hodinky jsou ideální dárek k jakékoliv zvláštní příležitosti, protože jsou hodnotné, mají svou důležitou funkci a patří do světa dospělých. Vybírejte podle vkusu a věku dítěte, sáhněte po prověřených značkách na Modivo.cz a chybu neuděláte. Nechte dítě rozhodnout, jestli upřednostňuje mechanický nebo elektronický typ a pak už jen zvolte ty správné, které doplní svým designem osobnost vašeho dítěte podle jeho vkusu.