Chybí Vám nějaké informace? Máte nějaké připomínky k fotografiím produktů? Dejte nám vědět
Váš podnět se pokusíme zpracovat co nejdříve.
Hodnocení zákazníků (2)
3/53 z 5
Hodnocení: 1 z 5
Kamil
2025-12-29
Jedním slovem strašné! Mnou objednaná zimní čepice, byla velikostně na dvě hlavy a to tam prosím píšete že to je standardní velikost 01. Jelikož se mi to stalo již po druhé, ( i tehdy mega velikost inzerovaná jako nejmenší možná ) tak už od vás nic nechci. Mám normální velikost, např. na motocykl používám přilbu velikosti M 56-57 cm.