Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
Hledat značku, produkt, styl

Doplňky k pánské obuvi

(Počet produktů: 170)

Velikost
Cena
Nabídka
Výrobce
Barva
z 4

Doplňky pánské obuvi - jak pečovat o vzhled obuvi?

Stejně jako se staráte o Vaše oblečení, které pravidelně perete byste se měli starat o svou obuv. Rozhodně nemyslím, že byste je měli každý den prát v pračce spíše jim dopřát čas od času zaslouženou péči. Doplňky obuvi Vám s tím mohou do značné míry pomoci. V naší nabídce teď můžete nalézt velké množství čistících prostředků a dalších doplňků, kterou mohou Vaši obuv proměnit v téměř nové kusy. Pokud jsou boty vyrobené z přírodní kůže, tak byste rozhodně neměli péči o ně zanedbávat. Správná péče o Vaši obuv může prodloužit jejich životnost až o několik desítek procent. Vyzkoušejte například pasty na broušenou kůži, které Vaše boty rozzáří a dodají jim ztracený lesk. Dobře impregnované boty taktéž odolávají lépe vodě a nebude, tak docházet k poničení kůže a jejímu praskání.

Doplňky k obuvi – dobře upravené boty jsou nezbytné

Dobře upravené boty jsou naprostý základ každého outfitu. Ujistěte se, že Vaše boty nejsou špinavé nebo okopané. Doplňky pánské obuvi Vám mohou pomoci s péčí o Vaše boty. Mezi takové doplňky patří také obuv na boty. Možná se Vám to zdá nelogické, ale špatné obouvání bot může dojít k jejich výraznému poškození. Můžete pečovat nejenom o vzhled svých bot, ale také o jejich vůni. Vyhněte se nepříjemnému zápachu, které boty mohou způsobit například v parném létě.  Můžeme Vám nabídnou osvěžovače, které jednoduše nastříkáte do Vaší obuvi. Další možností jsou speciální vložky, které fungují jako osvěžovač a také jako klasické vložky do bot. Mezi doplňky obuvi paří také speciální kartáček na roznášení čistící pasty.

Doplňky k pánské obuvi – elegantní vzhled pro každého muže

Pokud chcete, aby Váš outfit byl na úrovni, tak se ujistěte, že jsou Vaše boty čisté a naleštěné. Není nic horšího než pohled na špinavé a okopané boty. Správné péče a doplňky k obuvi udělají divy. Stačí když Vaše boty budete pravidelně čistit a leštit a po nějaké době si vyměníte nové tkaničky do bot. Tyto jednoduché kroky se postarají o to, že Vaše boty budou stále dobře vypadat. Naše prostředky k leštění obuvi jsou vhodné na všechny druhy látek a materiálů. Jestli jsou Vaše boty okopané, tak si můžete pořídit speciální barvící fix, který bude rýhy kamuflovat.

Doplňky pánské obuvi – často kladené dotazy

Doplňky k pánské obuvi – co se vyplatí koupit?

Mezi doplňky k obuvi, který by měl mít každý muž jednoznačně patří leštidlo na boty, ochranné impregnace a speciální kartáček na leštění obuvi. Toto je opravdový základ, který by se měl nacházet v každé domácnosti.

Doplňky k pánské obuvi – kde koupit?

V naší nabídce můžete nalézt rozličné doplňky k obuvi. Ať už se jedná o speciální přípravky na čištění a leštění obuvi nebo náhradní tkaničky a lžíce na obouvání.