Pánské mikiny a fleecové mikiny

Produkty: 4 395
Zobrazit ID verze

Pánské mikiny a nejlepší rady pro nošení i koupi

Rozlišujeme několik druhů pánských mikin. Od těch přes hlavu, na zip nebo s kapucí. Dále funkční na běhání a další sporty. Poradíme vám, jaké mikiny so hodí do města i do práce. Jak najít střih, který vám bude sedět na míru. Zodpovíme i nejčastější otázky, které by vás mohli napadnout.

Pánské mikiny a mikiny na zip

Každému vyhovuje jiný styl oblékání, takže i styl mikin, který si vybíráte se liší. Někdo nosí výhradně mikiny na zip a někomu zase vyhovují spíše mikiny přes hlavu. Mikiny na zip mají výhodu v tom, že se snadněji oblékají a nezničí vám účes.

Pánské mikiny s kapucí – „must-have“ v každé pánské skříni

Naopak pánské mikiny s kapucí jsou praktickou volbou, kdy vás ochrání například před větrem či deštěm, pokud zvolíte padnoucí střih a vzor bude se jednat o velmi stylovou záležitost. Zkrátka „must-have“ v pánské skříni.

Pánské mikiny přes hlavu a na zip pro běžné nošení – nejděte pro sebe perfektní střih

Střihů existuje celá řada. Mikina bez kapuce pouze s límcem a menším zipem, abyste mohli mikinu rozepnout. Poté mikiny pouze s límcem. Střih „slim fit“, který bude více na tělo a dá tak vyniknout vaší postavě. Mikiny s kapucí bývají většinou s tzv. klokaní kapsou, mohou být ale i bez ní. Také pánská mikina, kterou lze ve spodní části stáhnout a podkasat je velmi praktická.

Pánské mikiny – originální volba do města a do práce

Pánské mikiny na zip budou s největší pravděpodobností vhodnější do práce. Zde bychom nedoporučovali volit příliš divoké vzory. Přece jen v práci potřebujeme vypadat seriózněji. Naopak na drink večer s přáteli můžeme zvolit pánskou s kapucí a velkými nápisy nebo nápadnými vzory. Budete tak ihned vidět a přátelé vás jistě ocení za nápaditost a originalitu.

Kde koupit pánskou mikinu?

Obecně veškeré oblečení je dobré vyzkoušet. Můžete tedy zvolit například svůj oblíbený kamenný obchod a následně objednat z e-shopu, jelikož se často stává, že i ty dražší kousky pořídíte levněji. Můžete také vyzkoušet Modivo.cz, kde naleznete stylové i značkové mikiny za skvělé ceny.

Jaký druh mikiny je vhodný pro běhání nebo do posilovny?

Obecně pro sport jsou používány funkční materiály, které rychle schnou. Což oceníte v případě, že při běhání zmoknete. Vyrábí se z lehkých a vzdušných materiálu tak, takže téměř necítíte, že máte mikinu na sobě. Můžete zvolit variantu přes hlavu i na zapínání. Často jsou tyto mikiny bez kapes. Někde bývají vzadu, tak aby vám věci co nejméně při sportu vadili.

Pánské mikiny a mikiny na zip – nejčastější otázky

  • Z jakého materiálu si mikinu pořídit?

Záleží, pro jakou příležitost mikinu pořizujete. Zda v ní chcete sportovat, nosit jí do města nebo do práce. Tipy, jaké se hodí pro každou příležitost jsme zapověděli v odstavcích tohoto článku.

  • Jaký střih mikiny je pro mě nejvhodnější?

Zde se meze fantazii nekladou, můžete zvolit dlouhou mikinu. Ty jsou teď vysoce moderní. Mikinu přiléhavou na tělo nebo dole širší než nahoře a výraznými tkanicemi. Dále s kapsami nebo bez kapes. Zkrátka takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat.

  •  S jakým outfitem mikinu sladit?

Mikina obecně patří za více ležérní styl oblékání. Můžete zvolit k teplákům nebo k džínům. Nehodí se však k příliš ke kalhotám vzhledu, který se nosí spíše do společnosti. Barevně by měla mikina určitě ladit s celým outfitem, hlavně s kalhotami.

Už víte, jaký styl mikiny je vhodné zvolit pro určitou příležitost. Jaké jsou střihy a také kde pánskou mikinu koupit. V čem jsou výjimečné mikiny na sport a také jsme zodpověděli nejčastější otázky.