Pánská trička

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Materiál oblečení
Vzor
Výstřih
Produkty: 5 547
Zobrazit ID verze

Pánské tričko - ležérní stylizace ideální do města

Bavlněné tričko je základním prvkem pánského šatníku. Podoba pánského trička byla vyvinuta pro potřeby letců během první světové války, ale až ve 40. letech 20. století se tričko trvale vkradlo do pánské šatny a zůstalo tam dodnes. Ve čtyřicátých letech také změnilo svoji funkci z trička na samostatný outfit, často zdobený grafikou a nápisy. Tehdy se pánské tričko stalo nosičem různého obsahu, včetně reklamy nebo propagandy.

Módní trička pro muže mohou být základem mnoha stylů. Stále častěji rozlišujeme několik typů tohoto oděvu. Tričko může být ležérní, hladké a přetažené přes hlavu. Může mít také záhyb s knoflíky a malý límec. Tento model se pak nazývá polotrika, triko s dlouhým rukávem lze označit jako pánská blůza.

Pánská trička - oblíbené vzory a barvy pro náročné muže

Pánská trička mění svůj vzhled po celý rok a často mají sezónní podobu. Celoroční budou tlumená, hladká nebo s univerzálním potiskem - např. motocykly, automobily nebo názvy a obrysy slavných měst. S blížícími se svátky mění charakter také pánské tričko. Grafika obsahuje hvězdné motivy, často hravé nebo vtipné. Vánoční setkání s přáteli nás povzbuzují k tomu, abychom si oblékli vtipné tričko se sobem či vtipným nápisem. Totéž platí pro letní sezónu. Trička jsou jasnější, barevnější a odvážnější než v jiných měsících. Potisk často obsahuje palmy, slunce, pláž a vše ostatní, co spojujeme s blaženou leností a relaxací. Oblíbená jsou trička s potiskem logy známých značek.

Pánská polotrika - pro každodenní i speciální příležitosti

Na první pohled poznáte pánská polotrika podle typického límce. V kombinaci s řadou knoflíčků vytváří výrazný vzhled, který lze flexibilně kombinovat a vyhovuje mnoha příležitostem. Například polotrika nahrazují košili pro elegantní, ale každodenní příležitosti, zatímco v každodenním životě doplňují džíny tím, že vypadají jako elegantní svršky. Ve sportu se používají sportovní trička ze speciálních funkčních materiálů. Modely s poutavým potiskem nebo hravým pruhovaným vzorem se mohou stát oblíbeným typem vašeho rekreačního oblečení. Polotrika nejen dobře vypadají, jsou také mimořádně pohodlná. Mnoho modelů je vyrobeno z čisté bavlny ve speciální piknikové vazbě. To poskytuje charakteristickou strukturu polo textilie a činí látku krásně pružnou, odolnou a pohodlnou na nošení.

Polotrika a pánská trička - často kladené otázky

  • Které pánské tričko zvolit, aby vypadalo dobře?

Chcete-li vypadat skutečně dobře, například na neformální pracovní schůzce, můžete bez obav zvolit polotriko a chinos kalhoty. Tento outfit nikoho neurazí a rozhodně nevypadá nudně. Na procházku po městě zvolte triko s potiskem a džíny.

  • Jak nosit pánská polotrika?

Polotrika jako elegantní prvek se hodí nejen do každodenního šatníku. Modely s krátkým rukávem jsou oblíbené zejména při vyšších teplotách. Na zimu zvolte model s dlouhými rukávy a manžetou na rukávech.

  • Jak si vybrat velikost pánského trička?

Velikost pánského trička vyberete snadno. Vybírejte si taková, která jsou na horní části trupu užší a rozšiřují se směrem dolů. Jsou volnější a zároveň skrývají nedokonalosti, které muži nejčastěji mají v oblasti břicha.

  • Jak zjistit, zda je pánské tričko dobré kvality?

Materiál trička pro muže by měl být měkký a příjemný na dotek, což naznačuje látku s hustou vazbou. To se promítá do kvality konkrétního oděvu. Ujistěte se, že je výrobek vyroben z přírodního materiálu. Malé přísady umělých vláken jsou přijatelné pro zlepšení pevnosti a snížení pomačkání.