Pánské tašky a batohy

Seřadit
Barva
Cena
Výrobce
Velikost batohu
Nabídka
Produkty: 3 007
Zobrazit ID verze

Pánské taška jako praktický doplněk každého elegantního muže

Dávno jsou pryč doby, kdy byly kabelky přes rameno čistě dámskou záležitostí. Dnes je výběr právě pánských tašek přes rameno tak široký, že si i muži mohou užívat toto praktické a elegantní řešení. Obzvláště jej oceníte zejména ve chvíli, kdy není vhodné nebo praktické vzít si k outfitu batoh a vy potřebujete volné ruce. Pánské tašky jsou k dostání v mnoha různých designech, materiálech i velikostech. Hravě si tak vyberete takovou tašku, která bude univerzálním a praktickým doplňkem právě pro vás, vaše potřeby a váš styl. Tašky přes rameno seženete jak v trendy provedení pro volný čas, tak v elegantním a jednoduchém stylu, který oceníte zejména ve chvíli, kdy budete s taškou přes rameno cestovat například do práce.

Sportovní tašky – praktické řešení na tréninky a do posilovny

Prostorné sportovní tašky jsou praktickým a pohodlným řešením pro mnoho různých příležitostí. Zatímco nejčastěji do sportovní tašky sbalíte cvičební potřeby, hodíte ji přes rameno a vyrazíte do posilovny nebo na hodinu jógy, sloužit může i pro krátké cestování, kdy není třeba balit velký cestovní kufr. Výhodou takové tašky je to, že často není nijak vyztužená a nezabere tak žádné místo ve skříni třeba ve chvíli, kdy zrovna není čas dalšího tréninku. V množství sportovních tašek si vyberete tu svou i vy. Ať už potřebujte opravdu velkou, do které se s přehledem vejde vaše sportovní vybavení, nebo vám postačí menší, do které složíte třeba jen ručník a plavky. Nezapomeňte ale ani detaily – třeba na postranní kapsy na pití nebo klíče.

Kam a jak nosit pánské ledvinky?

Ledvinky zažívají velký comeback, není tak divu, že i mezi muži se o tomhle praktickém doplňku mluví. Mít vše při ruce a zároveň jít s nejnovějšími trendy? S dobře zvolenou pánskou ledvinkou žádný problém. Díky množství stylů a barev si i vy vyberete takovou, kterou nebudete chtít sundat. Zavázat si ji můžete snadno kolem pasu, boků nebo jako crossbody. Tak či tak si ji oblíbíte pro její praktičnost, díky níž už nikdy nebudete muset hledat telefon a klíče po všech kapsách. I když si možná tuhle praktickou vychytávku oblíbíte i na každodenní nošení, ideální bude ledvinka zejména na koncert nebo kamkoliv, kde je mnoho lidí, a vy tak chcete mít vše na jednom místě po ruce a v bezpečí.

Pánské tašky a nejčastější otázky

Jak vybírat pánskou tašku přes rameno?

Pánské tašky přes rameno jsou praktickým doplňkem, které oceníte v různých situacích. Pokud ale častěji nosíte volnočasové oblečení, zvolte takovou i tašku přes rameno. Pokud ji chcete využívat zejména pro pracovní cesty, zvolte decentnější tašku bez výrazných barev a log.


Je pánská taška přes rameno vhodná i do posilovny?

Tašky přes rameno seženete v mnoha různých barvách i velikostech. Výjimkou nejsou ani tašky sportovního stylu. Pokud vám tedy bude vyhovovat velikost dané tašky, není problém ji vynosit třeba i do posilovny.

Jakou pánskou ledvinku koupit?

Pánské ledvinky se těší stále větší oblibě a to nejen pro svou praktičnost. Pokud si ale nechystáte vytvořit jejich domácí sbírku, vybírejte podle barvy a stylu tak, aby byla vaše ledvinka univerzální vzhledem k tomu, co běžně nejčastěji nosíte.