Pánské plátěnky

Produkty: 752
Zobrazit ID verze

Pohodlné tenisky a botasky pořídíte nyní i na Modivo.cz

Sportovní obuv, ať už se jedná o botasky nebo tenisky, je u pánů velice populární, protože jim poskytují pohodlí, a právě to muži nejvíce ocení. Kromě toho je na současném trhu tak nepřeberné množství modelů, že vždy najdou ten ideální pro danou příležitost. U nás na Modivo.cz naleznete stovky modelů různých značek. Obuv typu trainers neboli lidově botasky jsou sportovní záležitostí a jsou tak vhodné pro muže, kteří mají spíše aktivní způsob života. Tenisky, které často naleznete pod označením sneakers pak kombinují výhody vycházkové a sportovní obuvi. Právě tenisky dostali v posledních letech velmi praktický formát.

V současné době se tenisky používají snad pro všechny příležitosti, od volného času stráveného s přáteli ve městě, až po cestu do práce, kdy je potřeba více elegance. Stačí jen volit správný materiál, střih a barvu.

Pro volný čas většinou stačí pánské tenisky v rozličných barvách a jednoduchém stylu. V tomto případě muži často volí hlavně pohodlné modely z eko-kůže s různými barevnými prvky, případně pak čistě bílé modely, kde dominuje logo značky.

Do práce pak muži nosí například kožené tenisky nebo věrnou imitaci kůže, která se skvěle hodí i k outfitu ležérní elegance. Kožené tenisky dokonale zkombinujete s užšími i tradičními džínsy a doplnit je můžete košilí či sakem v módním vzhledu.

Pánské botasky – neformální vzhled pro odvážné a aktivní muže

V případě, že volíte spíše neformální či sportovní vzhled jsou lepší variantou boty typu trainers, česky přezdívané botasky. Pánské botasky poskytují maximální pohodlí a mnozí muži mluví, o tom, že jim vyhovuje širší tvarovaná podrážka. Navíc mají pánské botasky mnohem odvážnější vzhled, než je tomu u tenisek. Na současném trhu naleznete řadu modelů, které kombinují rozličné i velmi výrazné barvy. Navíc pánské botasky se hodí k volným modelům džínsů více než elegantně působící tenisky.

Pánské tenisky – módní a pohodlná obuv pro každou příležitost

Jak již bylo výše řečeno pánské tenisky jsou velmi praktickou volbou, protože najdete řadu příležitostí, kdy je využít. Kromě toho můžete vybírat z řady materiálů, a tak naleznete jistě ideální model i podle sezóny. S krásnými teniskami s módním vzhledem si nemusíte udělat ostudu, snad skoro při všech událostech. Pokud potřebujete pohodlnou obuv třeba do kanceláře jsou vhodné černé nebo hnědé tenisky kožené nebo aspoň s designem kůže, protože dokážou splynout i s ležérním oblekem.

Sportovní obuv pro muže – často kladené otázky

Ne každý si umí hned vybrat a potřebuje trochu poradit. Níže jsou uvedeny odpovědi na vaše nejčastější dotazy.

Jak nosit pánské botasky?

Pánské botasky se hodí především ke sportovním outfitům, také se jedná o sportovní obuv, což je zřejmé již v původním názvu trainers. V mnoha prodejnách jsou tyto boty přímo již označeny pouze zkratkou train s tím, že jsou určeny především pro tréninky. Pánské botasky se tak skvěle hodí třeba k džínům a mikině nebo přímo sportovní soupravě.

Jaké tenisky si vybrat na léto?

Obuv na teplé letní dny byste si obecně měli vybírat především podle materiálu. Nevhodné je obuv z eko-kůže, kde se vám nohy příliš zahřívají. Ideální volbou jsou tak tenisky plátěné typu Converse, ale nejlepší volbou jsou kožené tenisky, kde je teplota ještě o 10 % nižší než u plátěných modelů.

Jaké botasky si vybrat ke svým kalhotám?

Botasky jsou obuv sportovního charakteru, a tak se hodí především ke klasickým nebo širším džínsům, dále pak ke sportovním soupravám nebo outdoorovým kraťasům. Rozhodně se nesnažte kombinovat botasky s elegantní modely kalhot, ať se již jedná o úzké jednobarevné džíny nebo přímo textilní společenské kalhoty.