Pánské komíny a kukly

Seřadit
Cena
Výrobce
Barva
Materiál oblečení
Produkty: 73
Zobrazit ID verze

Pánské komínové šály - skvělá náhrada za klasickou šálu

Mrzne až praští, vaše tváře pomalu tuhnou a červenají a o zmrzlých rukách ani nemluvě. Zima je tu v plné polní a často zkouší, co všechno vydržíte. Zejména po ránu při cestě do práce a večer při návratu z ní může teploměr atakovat skutečně mrazivé hodnoty! A proto je důležité se na takové počasí pořádně vybavit!

Před chladem vás zaručeně ochrání pánské komínové šály. Zahřejí váš krk a v nejhorším mraze poslouží i jako ochrana tváře, stačí je přetáhnout přes nos. O náhradě roušky v okamžiku nouzového řešení ani nemluvě. Navíc - oproti klasické šále mají jednu nespornou výhodu. Nemusíte řešit neustále se rozmotávající konce. Případně to, že zrovna koukají, kde nemají!

Pánské čepice a komínové šály - perfektní kombinace

Do zimy jednoznačně patří nejen komínová šála, ale také čepice. Navíc, kombinace čepice a pánské komínové šály vypadá velmi trendy. A to nejen na horách! U mnoha značek najdete také vzájemně se doplňující dvojice čepice a komínové šály, takže styl zaručen!

Vybírejte mezi jednobarevnými variantami, které se hodí hlavně pro městské nošení a doplní i elegantnější outfity. Svou pánskou komínovou šálou také můžete dát jasně najevo, které značce patří vaše sympatie. Mnoho výrobců je umí opravdu originálně potisknout!

Pánské komínové šály na váš krk - ochrana proti chladu

Pánská komínová šála je nejen originální doplněk, ale samozřejmě vás chrání proti chladu. Jejich sezóna začíná klidně už na podzim, kdy začínají být chladnější rána a večery a vy nechcete nastydnout. Vzhledem k tomu, že jsou mnohem skladnější než klasické šály, ji v případě nepotřeby s přehledem schováte třeba do tašky na notebook. 

Při jejím výběru se zaměřte na materiál, ze kterého je vyrobena. Pro podzimní dny vám postačí ty bavlněné, které slouží spíš jako doplněk, ale přesto vám dobře poslouží, když to potřebujete. V zimě ale sáhněte po pořádně hřejivé komínové šále. Ať už ji chcete nosit ve městě nebo na horách. 

Pánské komínové šály a kukly - otázky, na které chcete znát odpovědi

K čemu se hodí pánské komínové šály?

Pánské komínové šály se hodí prakticky ke všemu. Stačí si vybrat vhodnou variantu, kterou potřebujete kombinovat. Hledáte, co vás zahřeje při cestě do práce a vašich pochůzkách po městě? Pak sáhněte po elegantnějších variantách v základních barvách - černé, šedé, tmavě modré. Černou komínovou šálu snadno zkombinujete i s elegantním outfitem a rozhodně vám neudělá ostudu, právě naopak. 

Pokud hledáte sportovnější parťačku, pak klidně objednejte tu s pestřejšími vzory a od různých sportovních značek. Bude se vám hodit na horách, ale stejně tak dobře je využijete třeba při běhání nebo procházce se psem. Základem je, aby vám nebyla zima. To je to hlavní!

Na horách vám ještě o něco lepší službu než komínová šála udělá pánská kukla. Ta nahradí jak komínovou šálu, tak zároveň i čepici. Je perfektní pod lyžařskou a snowboardovou helmu a rozhodně nehrozí, že by vám v ní byla zima. Navíc můžete vybírat z mnoha skvělých vzorů!

Pánské komínové šály - kde je koupit?

Pánské zimní komínové šály nakoupíte na Modivo.cz. Vyberte si mezi spoustou různých typů, vzorů a barev. Ať hledáte tu pravou do města nebo na hory, na Modivo.cz si určitě vyberete!