Pánská těžká šněrovací obuv

Produkty: 52
Zobrazit ID verze

Pánské nízké a vysoké šněrovací boty - k čemu se hodí?

Vysokých šněrovacích pánských bot existuje hned několik různých typů. Setkat se můžete s názvy jako pánské vojenské boty, armádní boty nebo třeba pánské bojové boty. Typově jsou si velmi podobné. Boty, které na první pohled přitahují pozornost svou robustní podrážkou a velmi kvalitním zpracováním. Můžete hledat nízké vojenské boty, nebo naopak vysoké bojové boty, záleží už na vašem vkusu. A k čemu je nosit? Prakticky k čemukoli! V umírněnějších variantách mohou vypadat skvěle i k business casual stylu. 

Trocha rocku v ulicích - nabídka pánských těžkých bot na Modivo.cz

Tuto obuv využívali již v minulosti různé subkultury - metalové, punkové, hippie, ale v posledních letech mají své nezastupitelné místo také v urban stylu. Důvod je prostý - velmi kvalitně zpracovaná obuv je pohodlná a něco vydrží! Nebojte se proto zainvestovat do nových vojenských bot, které si vyberete na Modivo.cz. Zde také najdete punc Garance originality a kvality. Můžete si být jistí, že jsou od předních a ověřených výrobců.

Pánské kožené šněrovací boty - nabídka od populárních výrobců

Skvělé značky, které jsou na trhu nejen s vysokými pánskými bojovými botami - to je nabídka na Modivo.cz. Léty prověření výrobci jako například Dr. Martens, vám nabídnou jak vysoké šněrovací boty, tak samozřejmě i ty nízké. Záleží jen na vašem vkusu!

Pánské kožené boty na šněrování - otázky, na které chcete znát odpověď

Pánské vojenské boty - jak je nosit?

Nosit je můžete téměř k čemukoli. Skvěle vypadají k džínům, ale i chino kalhotám, které doprovodíte třeba košilí a sakem. V dnešní době se vaší fantazii skutečně meze nekladou. 

Jak správně uvázat pánské šněrovací boty?

Nejlepší způsob vázání je klasické do kříže. Botám to dodá ještě větší punc klasiky, než už sami mají. U vysokých pánských šněrovacích bot pak máte na výběr, zda půjdete s tkaničkami až nahoru (rozhodně se doporučuje). Zajímavý způsob vázání armádních bot jsou také tzv. mosty, kdy mezi dvěma dírkami tvoříte spojnici, ale zbytek tkaničky zůstává skrytý.

Jak nosit těžké šněrovací boty s džínami?

Máte hned několik možností, jak nosit těžké šněrovací boty k džínám. Bát se nemusíte žádného střihu džín, a to ani těch úplně skinny. Ty klidně zastrčte do vysokých šněrovacích bot a originální look máte na světě. Skinny můžete také překládat. A to až do místa, kde končí horní zavazování bot. Skvěle pak vyniknou. U nízkých army bot zvolte rovný střih kalhot nebo sáhněte po chino kalhotách. Neuděláte chybu!

Jak o takové boty pečovat?

Pánské šněrovací boty jsou ve většině případů vyrobené z kůže, případně její imitace nebo eco kůže. Z toho plyne jedna zásadní věc - jejich údržba je poměrně jednoduchá. Při čištění vyndejte tkaničky a vložky do bot. Tkaničky můžete prát v pračce, vložky do bot namočte do horké vody se sodou - tento roztok pohltí pachy a dezinfikuje. 

Při jejich čištění věnujte pozornost podrážce, která je často velmi masivní s větším vzorkem. Je tedy náchylná na zachycení a držení nečistot. Podrážku mechanicky očistěte a v případě potřeby umyjte ve vlažné mýdlové vodě.

Samotnou botu pak lehce otřete hadříkem od případné špíny. Nezapomeňte ji ošetřit vhodným přípravkem na obuv, ať stále vypadá jako nová.