Produkty: 230
Zobrazit ID verze

Pánské ledvinky letos čeká velký módní návrat

Blíží se léto a s ním spojené odkládání svršků. Bundy a kalhoty, v jejichž kapsách jste doposud ukrývali veškeré nutnosti, jakými jsou peněženky, klíče a mobilní telefony, se pomalu chystají na odpočinek. Kam své věci plánujete uložit v horkých dnech? Nemusíte se zdlouhavě zamýšlet, máme řešení. Zapomeňte na skladování obsahu vašich kapes v kabelce vaší ženy a pořiďte si ledvinku. Je pohodlná, praktická, a hlavně pekelně trendy. Mějte vždy vše potřebné při ruce, aniž byste ztratili na stylovosti!

Pánská ledvinka nebo taška do pasu je ideální pro každou příležitost

Pryč jsou časy, kdy ledvinka kolem pasu zdobila převážně zahraniční důchodce na dovolené uhánějící do hotelového bufetu: dnes se jedná o stylový doplněk, za který se rozhodně nemusíte stydět. Pokud máte blíže k sportovnímu stylu, sáhněte po některé ze slavných sportovních značek. Je-li vám bližší elegantní styl, řešením může být pánská taška do pasu, ať už kožená, nebo látková. Podobná je pánská bederní taška, která vyřeší vaše problémy s přecpanými kapsami jednou provždy. Pokud přizpůsobíte výběr tašky nebo ledvinky svému módnímu stylu, výsledný outfit bude působit mladistvě a svěže. Pozor ale na divoké kombinace napříč styly, výsledný efekt by mohl působit rozpačitě.

Pánská bederní taška – praktické řešení pro uložení příslušenství

Potřebujete-li větší prostor, než nabízí klasická ledvinka pro muže, například pro uložení foťáku, svačiny pro děti či pamlsků pro psa, nabízí se pořízení pánské bederní tašky. Jedině tak vám zůstanou volné ruce, při jejím nošení směrem ven jste navíc lépe chráněn před všetečnýma rukama zlodějů, než když si vyrazíte MHD s batohem na zádech. Pokud s sebou ale nepotřebujete nosit nic než kartu, mobil a klíče, lépe využijete ledvinku pro muže.

Pánská ledvinka – klasika a originalita pro každý den

Možná máte ledvinku ve svých vzpomínkách uloženou v kombinaci s lacinými šusťákovými bundami a ponožkami vytaženými do poloviny lýtek, jisté ale je, že se móda vrací v kruzích... a právě teď jsou dříve vysmívané ledvinky zpátky na výsluní. Dnešní nabídka se ale s tou z dob vašeho mládí nedá srovnávat: liší se jak design, tak i kvalita provedení. Stylové pánské ledvinky zařadily do svých kolekcí všechny nejzvučnější módní značky, je tedy jisté, že s tímto doplňkem nemůžete šlápnout vedle.

Ledvinky pro muže – nejčastější dotazy

Nevíte, zda se pro vás hodí pánská taška do pasu nebo ledvinka? Pokud nechcete nosit věci po kapsách nebo v ruce, pak ano, hodí. Konkrétní výběr záleží na vašich preferencích a stylu. Na stránkách Modivi.cz můžete vybírat ze široké nabídky modelů, stylů a barev. Najdete zde i pánské tašky přes rameno a další zboží.

  • Jak nosit pánskou tašku do pasu?

Váháte-li s výběrem pánské tašky do pasu, rozhodněte se podle toho, zda chcete dosáhnout sportovnějšího, nebo elegantního looku. Podle toho volte značku i materiál. Sportovci ocení lehčí funkční materiály a modely známých sportovních značek, pro elegány se hodí kvalitní kožené tašky módních výrobců.

  • Jak si vybrat ledvinku či bederní tašku?

Při výběru se kromě určení soustřeďte i na materiál, kvalitu provedení a zejména požadovanou velikost. Zamyslete se také nad tím, jak se bude vybraná taška či ledvinka hodit k vašemu ostatnímu oblečení.

  • S čím nosit ledvinku, tašku do pasu nebo bederní tašku?

Fantazii a módě se meze nekladou, jisté však je, že zejména u ledvinek je třeba jisté opatrnosti: mezi stylovým hipsterem a podivínem v outfitu po dědovi je velmi tenká hranice. Sportovní ledvinky se často nosí i provlečené přes rameno. Dopňovat by je měl outfit v podobném sportovním nebo casual stylu, s džínami nefungují tak dobře.