Pánské rukavice

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Typ produktu
V sadě
Materiál oblečení
Produkty: 66
Zobrazit ID verze

Pánské rukavice - pohodlné řešení pro každého

Podzim je obdobím, kdy začíná být nejvyšší čas pořádně se zahřát. O nadcházející zimě ani nemluvě. A jak lépe zahřát své ruce, než v stylových a perfektně padnoucích pánských rukavicích? Ale pozor! Rukavice pro muže vás nejen zahřejí, ale zároveň pomáhají chránit vaše ruce před nepříznivými vlivy počasí. Zabraňují tak vysychání vaší pokožky, která je nepříznivým počasím velmi zatěžována.

Rukavice pro muže - móda pro každý den

Zimní rukavice skutečně využijete každý den. Oceníte je při ranním běhu, po cestě do práce i na podvečerní procházce. Stačí, když je vyladíte do stylu, který máte právě na sobě. Ráno použijte sportovní rukavice, které jsou lehčí, ale přesto vás při sportu dobře chrání. Na cestu do práce zvolte ke kabátu elegantní variantu. A na podvečerní procházce zahřejte své ruce třeba ve fleecové nebo pletené variantě. 

Pánské kožené rukavice - elegance pro mrazivé dny

Je váš outfit elegantní? Pak si těžko představit, že byste se v zimě obešli bez kožených pánských rukavic. Kůže patří už od nepaměti mezi hojně využívané materiály, právě pro své dobré izolační a tepelné vlastnosti. V dnešní době k tomu ještě přidejte moderní a precizní zpracování, stylové střihy a módní trend je na světě!

Pánské rukavice - otázky, na které chcete znát odpovědi

Jak vybrat pánské rukavice?

Své ideální pánské rukavice vybírejte vždy podle příležitosti, ke které je budete nosit. Hledáte doprovod ke svému elegantnímu kabátu? Volte kožené a elegantní varianty. Chcete ideální dvojku k lyžařské nebo snowboardové bundě? Sáhněte po sportovních možnostech na svah. Jiné rukavice si vyberte na zimní výlety a na procházky do města. A pokud jste zvyklí v zimě venku sportovat, pak sáhněte po slabších běžeckých rukavicích, které vás zahřejí tak akorát!

Jakou zvolit velikost?

Aby vám vaše rukavice dělaly tu správnou službu, musíte si zvolit správnou velikost. Menší rukavice vám budou velmi nepříjemné, ty větší budou zase nepohodlné, protože je budete muset neustále upravovat. Pro výběr správné velikosti je klíčové znát obvod své ruky. Ten změříte velmi jednoduše. Použijte krejčovský metr, případně provázek a změřte svou dlaň od začátku malíčku přes dlaň a hřbet ruky zpět k začátku metru nebo provázku. Výsledek v centimetrech vám v tabulce výrobce ukáže tu správnou velikost, která se obvykle značí stejně, jako konfekční velikosti oblečení. 

Jaké pánské rukavice zvolit ke kabátu?

K vašemu kabátu patří jednoznačně elegantní rukavice. Elegance by na nich měla být patrná jejich střihem, který je obvykle užší, než u rukavic, které jsou označovány jako sportovní. Zároveň se také nebojte sáhnout po ušlechtilejších materiálech, jako je například kůže, eko kůže nebo semiš. Elegantní pánské rukavice si také žádají umírněnější volbu barev. Zaručeně můžete sáhnout po základních barvách jako jsou černý, šedá, tmavá modrá. Velmi dobře vypadá, když barvu rukavic sladíte s kabátem. 

Vyhrát si ale můžete i s kontrastem. Zkuste klidně i výraznější barvy, například tmavě rudou nebo hořčicovou. Když je budete šikovně kombinovat s ladícími barvami na šále, klobouku nebo tašce, budete vypadat velmi módně!