Produkty: 146
Zobrazit ID verze

Pánské klobouky - pohodlí a komfort

Máte rádi eleganci a styl? Tak to jste tu dobře. Možná již není minulé století, avšak klobouk si stále zachoval svojí tradici. Dříve bylo nemyslitelné vyjít na ulici bez pokrývky hlavy, a proto každá domácnost měla ve svém šatníku klobouk. To samozřejmě již v dnešní době neplatí, avšak proč nenavázat na tuto tradici a nerozšířit si svůj šatník o tuto zajímavou pokrývku hlavy. V naší nabídce si vybere pánské klobouky každý ať už sháníte klasický klobouk nebo se chcete svézt s aktuální módní vlnou „bucket hat“ neboli klobouček ve stylu rybářů. Právě tento typ klobouku se vrací zpět na scénu a mnohdy tvoří ústřední kus outfitu vyznavačů stylu streetwear.  Pokud chcete vypadat stylově na plesu či jiné společenské akci či chcete svůj oblek povznést na vyšší úroveň, tak to určitě sáhněte po klasickém klobouku.

Pánské klobouky na léto – chraňte hlavu před sluncem

Klobouky pro pány, avšak můžete nosit i v létě a můžete, tak skvěle vytvořit outfit na pláž či pro Vaší letní dovolenou. V naší nabídce máme různorodé typy pánských klobouků a je jenom na Vás, který z nich si vyberete právě vy. Letní klobouky nejen dobře vypadají, avšak jsou také velmi funkční a skvěle Vás ochrání před sílou slunce v parných dnech. Pořiďte si jeden i vy a předejděte úpalu či úžehu. Další variantou na léto jsou pánské letní čepice, které můžete místo klobouku. Díky svému kšiltu plní obdobnou ochranou funkci.

Typy pánských klobouků - vyberte si model na hlavu

V naší nabídce máme velké množství druhů klobouků a záleží jenom na Vás, který z nich si vyberete. Pokud shání klobouk, který se nyní vrací zpět na scénu. Tak určitě sáhněte po klobouku zvaném „bucket hat“. Jestli raději vyznáváte eleganci a styl můžete si prohlídnout naší nabídku klasických klobouků, se kterým ve společnosti rozhodně neurazíte.  Můžete si vybrat klobouky od známých značek jako je Kangol, Versace jeans nebo Hugo. Rozhodně se nebojte vyzkoušet více stylů a objevte jaký je ten pravý pro Vás. Na Modivo.cz seženete klobouky za akční ceny a koupí rozhodně nebudete zklamání. Začněte si prohlížet kategorii pánských klobouků právě teď a neodejdete s prázdnou. Naše nabídka skýtá nyní velmi populární bucket hat se kterým posunete svůj outfit o několik úrovní výše. Jděte s dobou a vybavte si svůj šatník o tuto stylovou pokrývku hlavy.

Pánské klobouky – nejčastější dotazy:

Jak nosit pánské klobouky?

Vše záleží na tom, který z klobouků jste si vybrali a jaký styl odívání vyznáváte. Pokud máte rádi volnější pouliční styl tzv. streetwear vřele Vám doporučíme bucket hat. Pokud se ovšem chystáte na ples či někam do společnosti a hledáte doplněk ke svému obleku, tak raději sáhněte po klobouku s klasickým střihem.

Kdo vyrábí pánské klobouky?

V naší nabídce naleznete klobouky od všech známých módních výrobců ať už se jedná o firmu Versace, Hugo a Lacoste nebo o jiné, zajisté si v naší nabídce vyberete. Můžeme Vám nabídnout klobouky s různými vzory a nápisy.