Pánská plážová móda

Produkty: 677
Zobrazit ID verze

Nejnovější kolekce pánské plážové módy na Modivo.cz

Chceme-li být trendy na pláži, měli bychom si pečlivě vybírat plážové oblečení i plavky. Skvělé kousky za bezkonkurenční ceny najdete např. i na Modivo.cz. Je zde široký výběr pánských plavek i šortek. Nechybí ani stylové plážové oblečení. Můžeme zde zařadit košile a doplňky. Opravdovým hitem je extravagantní pánské pončo. Co se týče barev, na své si přijde opravdu každý. Najít zde můžeme černou a bílou klasiku. Pro větší odvážlivce jsou v nabídce i neonové barvy či plavky a šortky v nejrůznějších módních vzorech a motivech. V letošní sezóně bude in zejména květinové modely. Plážová móda by měla být vzdušná a pohodlná.       

Pánské plavky a šortky - pohodlí na pláži i pod vodou

Vybíráme-li si oblečení na pláž a do vody, měli bychom se zaměřit zejména na pohodlí, které nám může poskytnout. Jsme-li odvážní plavci a většinu času trávíme ve vodě, budou správnou volbou pánské plavky, které mají kratší a upnuté nohavičky. Volnější plavecké šortky pak využijeme pro pohodové plavání. Sportovcům by mohly volnější modely pánských plavek překážet.       

Pánské koupací šortky a plážové košile od špičkových výrobců

Pánská plážová móda zahrnuje také stylové košile a koupací šortky. Chceme-li si dopřát opravdovou kvalitu, měli bychom se poohlédnout po kouscích od ověřených a renomovaných značek a výrobců. Mezi ty můžeme zařadit i značky jako jsou Adidas, Puma, Nike či Reebok. Pozadu nezůstávají ani velikáni jako jsou Tommy Hilfiger či The North Face. Kvalitní plavky poznáme dle toho, že mají dokonale zarovnané švy. Nikde nic netrčí a nepřekáží. Dobře zhotovené plavky jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Oblíbené jsou zejména ty rychleschnoucí. Díky této vlastnosti se nemusíme obávat, že nám bude po plavání na lehátku chladno. A jaká pánská plážová košile bude letos dobrou volbou? Rozhodně můžeme doporučit modely, které mají na sobě přírodní motivy. V kurzu tak budou košile s nejrůznějšími listy a květy. Luxusní košile najdete  i u Emporio Armani.            

Pánská plážová móda - často kladené otázky

Jak nosit plavecké šortky?

Plavecké šortky nám musí sedět tzv. na míru. Nikde nesmí nic tlačit a překážet. Plavecké šortky by měly být volnější, neměly by nám však padat. Při jejich výběru se zaměříme zejména na obvod našich boků a pasu. Nejsme-li si jistí velikostí, určitě bychom měli vybírat plavecké šortky s praktickými šňůrkami.   

Co pod koupací šortky?

Některé ženy i muži si pokládají otázku, co si obléci pod koupací šortky. Odpověď je však jednoduchá. Vyberete-li si kvalitní koupací šortky, které vám sedí na míru, nemusíte si už lámat hlavu s tím, co pod ně obléci. Lze je totiž nosit samostatně. Základem je dobře zvolená velikost koupacích šortek.  

Jaké pánské plavky nosit na koupališti?

Některá koupaliště si zakládají na tom, aby v nich nosili návštěvníci upnuté typy plavek. Předcházejí tím zejména tomu, že si muži či ženy koupí šortky, s kterými chodí venku a pak s nimi skočí do bazénu. I v dnešní době se najdou koupaliště, kde platí tyto zmíněné zákazy. Zvláště na sportovní plavání oceníte upnuté plavky, které vás nebrzdí v pohybu.     

Jaké pánské plavky zvolit na pláž?

Na pláž mohou muži volit takový model plavek, který se jim zdá nejpohodlnější. Někteří pánové preferují volnější střihy, jiní si nedovedou představit plavání bez upnutých modelů. Pro potápění však můžeme doporučit zejména upnuté kousky, které pěkně přilnou k tělu a nikde nezavazí. Chceme-li se na pláži blýsknout trendy kouskem, můžeme letos vybírat plavky s přírodními motivy a barvami. Nebojte se barevnějších kousků, kterými upoutáte pozornost.