Produkty: 125
Zobrazit ID verze

Cestovní tašky - pohodlí na cestách

Chcete-li si dopřát vysokou míru pohodlí a komfortu na vašich cestách, bude dobré, když tomu přizpůsobíte i vaše zavazadlo. Pánské cestovní tašky mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme pánské cestovní tašky v nejrůznějších módních barvách a velikostech. V letošní sezóně pofrčí zejména přírodní a pastelové odstíny. Vedle však nešlápnete ani s černou nebo bílou klasikou. Cestovní pánské tašky se počítají za módní doplněk. Měly by tak vždy barevně ladit i s dalšími stylovými doplňky vašeho outfitu. Vaše módní doplňky by pak měly mít nejen stejnou barvu, ale také strukturu a měly by být v ideálním případě vyrobené ze stejného materiálu. Budete-li myslet na těchto pár pravidel, budete na cestách neodolatelní. Důležitým aspektem při výběru cestovní tašky je také to, z jakého materiálu je vyrobená. Na trhu najdeme syntetické i přírodní modely cestovních pánských tašek. Je tak z čeho vybírat. Pánové si však oblíbili zejména přírodní kousky. Ty mají hned několik výhod. Jsou nejen velmi odolné, ale také vysoce módní. Jako bonus pak dbají na tzv. udržitelnost. Udržitelný způsob života je ostatně v posledních letech velkým tématem snad všech věhlasných značek, které na poli módy něco znamenají. Proč si tedy nekoupit cestovní pánskou tašku z přírodního materiálu a nepřispět tak i svou troškou do mlýna?!              

Pánské cestovní tašky - snadné uložení věcí

Cestovní pánské tašky by měly splňovat hned několik kritérií. Měly by být dostatečně odolné a pevné. Švy tašky by měly být dokonale zarovnané. Nikde nesmí nic trčet ani překážet. Dále je důležité, aby měla vaše cestovní taška více přihrádek či kapes. Vždy se totiž hodí oddělit např. tekutiny od zbytku obsahu vaší tašky. Dobré je i to, disponuje-li vaše sportovní taška menší přihrádkou na doklady a jiné drobnosti. Pánské cestovní tašky pak mohou mít různé rozměry. Chystáte-li se na jednodenní krátký výlet, postačí vám pánská taška, která je menší než formát A4. Na víkendy a dlouhodobé pobyty pak budou vhodnější tašky větších rozměrů. Pánské cestovní tašky pak můžete sehnat i v sadách. Na Modivo.cz najdete např. set, který obsahuje sportovní tašku a stylovou pánskou čepici. Už si tak nemusíte lámat hlavu nad tím, jak sladit vaše módní doplňky. Módní sety a sady to vyřeší za vás.   

Cestovní pánské tašky – usnadnění přepravy

Cestovní pánské tašky jsou velmi praktický módní doplněk. Využijete je všude tam, kde je potřeba mít své důležité věci po ruce. Cestovní tašky pro muže pak mohou mít různě řešené zapínání. Najdeme modely na klasický, ale i suchý zip či na patenty. Cestovní pánské tašky mohou disponovat i praktickými kolečky. Vždy tak záleží na tom, na jak dlouhé cestování budete vaši tašku používat a jak moc ji budete zatěžovat. Chcete-li si pořídit opravdu kvalitní kousky, zkuste se podívat na ověřené světové značky. Kvalita bude zaručena. Mezi populární značky patří např. i takoví velikáni, jako je Adidas, Nike či Reebok.           

Pánské cestovní tašky – nejčastější dotazy:

Čím se vyznačuje dobrá sportovní taška?

Dobrá sportovní taška by měla být odolná a měla by dobře držet svůj tvar. Také je důležité, aby měla taška dobře zarovnané a pevné švy. Díky tomu se vám jen tak nerozpadne. Trendy design je pak už jen pomyslnou třešničkou na dortu.  

Jakou velikost pánské cestovní tašky vybrat?

Velikost pánské cestovní tašky můžeme vybírat zejména podle toho, kam se s ní chystáme cestovat. Většinou se setkáváme s dělením, které tašky třídí na ty, do kterých se vleze formát A4 a do kterých se nevejde. Setkat se pak můžeme i s dělením tašek podle úhlopříčky. Na delší trasy bude vhodná větší taška s rozdělenými kapsami, která pojme více předmětů.