Produkty: 213
Zobrazit ID verze

Pánské cestovní kurfy a jejich typy. Proč raději investovat do značkových modelů?

Vybrat ten správný pánský cestovní kufr může být někdy oříšek. Není to zboží, které nakupujete každý den. O to víc je dobré si jeho koupi promyslet a raději investovat do kvalitního modelu.

Při výběru zvažte hned několik kritérií. Jak velký kufr skutečně potřebujete? Na jak dlouho obvykle cestujete? Vybíráte kufr jen pro sebe, nebo pro celou rodinu? Potřebujete pouze jedno zavazadlo, nebo pro vás bude lepší mít více menších?  Jakmile vyberete vhodnou velikost a účel vašeho kufru, je nejvyšší čas začít přemýšlet o pořizovací ceně. A u tohoto zboží, snad více než kde jinde platí, že se nevyplatí šetřit! 

Kufr na kolečkách - pohodlné cestování pro náročné uživatele

Cestujete-li často, určitě teď budete souhlasně kývat hlavou. Kufr na kolečkách je pro cestovatele velká úleva! Všechny letištní haly jsou pro ně jako stvořené a i v jiném terénu se vám s kufrem na kolečkách bude pohybovat podstatně lépe. Šetříte také svá záda, protože nemusíte v ruce nosit těžké břemeno. Takže - myslete na sebe, pořiďte si kufr na kolečkách a buďte opravdový světoběžník!

Kufry do letadla - malé i velké modely pro bezpečné uložení vašich věcí

Velikost vašeho kufru se samozřejmě odvíjí od toho, kolik toho potřebujete sbalit. Je ale dobré myslet na to, že kufr by měl být vždycky "tak akorát". Pokud totiž zvolíte větší velikost, budou se vám věci v něm pohybovat a mohou se snadno poškodit. Některé kufry jsou také vybavené přihrádkami, kapsami na zip a popruhy, kterými můžete věci upevnit. Nebojte se je použít!

Pánské kufry - otázky, na které chcete znát odpovědi

Jak si sbalit kufr?

Při balení svých věcí začínejte od těch největších. Ty patří jednoznačně na dno kufru. Boty, kosmetické tašky, laptop v obalu. Na ně následně skládejte věci, které jsou lehčí, jako například kalhoty, oblek v obalu, sako a podobně. Spoustu místa ušetříte tzv. ruličkováním. Tedy skládáním věcí do ruliček. To můžete bez obav udělat u triček, ponožek a spodního prádla. Těmito ruličkami vyplníte mezery, které vznikly mezi většími kousky v kufru. Na úplný závěr sbalte všemožné příslušenství - holící strojek, nabíječky na telefon, ipad, hodinky a další drobnosti, bez kterých se na cestách neobejdete.

Kde koupit kvalitní pánský kufr?

Velký výběr značkových a kvalitních pánských kufrů najdete na Modivo.cz. Jsou opatřeny známkou Garance originality a kvality. To znamená, že jejich dodavatelé jsou velmi pečlivě vybíráni a vy se můžete spolehnout, že za své peníze dostanete tu nejlepší kvalitu!

Jaký kufr je vhodný do letadla?

Existují dva typy kufrů, které s vámi mohou cestovat letadlem. Prvnímu se říká příruční. Ten je menší a můžete ho s sebou vzít na palubu letadla. Jeho rozměry jsou omezené a udávají je letecké společnosti, včetně váhového limitu. Nejčastěji bývá tento rozměr 55 x 40 x 20 centimetrů a váhový limit do 10 kilogramů. 

Toho většího zavazadla se obvykle zbavíte při odbavení. Je umístěné v zavazadlovém prostoru a nevztahují se na něj žádné rozměrové limity. Pozor si však dejte na jeho váhu, ta může být regulovaná podle toho, se kterou leteckou společností cestujete. O kufr, který bude umístěn v zavazadlovém prostoru se před odletem dobře postarejte. Opatřete ho bezpečnostním zámkem, adresou vaší cesty a domova a také ho zabezpečte například fólií nebo obalem. Nechcete, aby uvnitř letadla došel nějaké zásadní újmě.