Pánské městské batohy

Seřadit
Barva
Cena
Výrobce
Velikost batohu
Provedení
Nabídka
Produkty: 414
Zobrazit ID verze

Jak vybrat batoh pro studenty? Zjistěte, co rozhodně musí mít!

Studujete a hledáte šikovného parťáka, který vám pomůže s vaší školní docházkou a pojme všechno, co při studiu potřebujete? Nebo hledáte šikovného pomocníka pro děti? Pojďte se podívat, co všechno by takový správný batoh pro studenty měl mít a splňovat, aby opravdu dokonale plnil svou funkci!

V první řadě se soustřeďte na to, aby se do něj vešel formát A4. Některé z městských batohů mají menší velikost a toto zjištění by po objednání rozhodně nebylo příjemné! Ať už jste digitální sebevíc, nošení pár sešitů a učebnic se ani v dnešní době zkrátka nevyhnete!

Rozhodně se zamyslete také nad tím, co dalšího v batohu nosíte. Vnitřní členění vám totiž může usnadnit orientaci v něm. Speciální kapsa na svačinu, psací potřeby, síťka uvnitř batohu - to vše se rozhodně bude hodit na všemožné drobnosti, které do něho potřebujete dát. Stejně tak se vám budou hodit praktické venkovní kapsy - na mobil, peněžnku a pití.

Batoh na denní nošení - do práce, na výlet, zkrátka skvělý kamkoli!

Pánské městské batohy ale rozhodně nejsou jen ty studentské! Najdete mezi nimi totiž i dokonale elegantní varianty, které můžete vynést klidně i do práce! Do jejich menších variant schováte pracovní složky a ty nejdůležitější věci. Do těch větších pak s klidem dáte i váš notebook. Městské batohy na notebooky mají dokonce speciální přihrádku nejen na něj, ale i na veškeré příslušenství!

Sportovnější verze pánských batohů pak využijete při mnoha příležitostech. Víkendové výlety, pochůzky městem nebo třeba do kina s přáteli - tady všude využijete naplno jejich potenciál. Schováte do nich to nejdůležitější, stejně jako třeba náhradní oblečení nebo pořádnou svačinu.

A pozor! Pokud už musíte myslet i na další členy své rodiny (myšleno děti), nezapomeňte vybrat správnou velikost. Pravděpodobně toho totiž váš městský batoh bude muset pojmout mnohem, mnohem víc!

Objevte malé městské batohy pro muže! Nejen ty, ale i mnohé další na Modivo.cz

Městský batoh může být doslova požehnáním. Najednou totiž nemusíte svou peněženku, mobil a klíče nosit všemožně po kapsách a každou chvíli kontrolovat, jestli je máte stále u sebe. Své nejcennější věci si prostě dáte do malého městského batohu a je vyřešeno.

Na Modivo.cz najdete nepřeberné množství různých pánských městských batohů. Můžete zvolit klasiku v podobě černého pánského městského batohu, nebo zvolit třeba vintage městský batoh. Ty jsou teď totiž velmi v kurzu. Nebojte se popustit fantazii ani co se barev týče. Uvidíte, že s barevnými batohy fantasticky rozsvítíte městskou šeď!

Pánské městské batohy - otázky, na které chcete znát odpovědi

Který městský batoh vybrat?

Záleží na tom, co od svého batohu očekáváte a co do něj potřebujete dát. Před jeho koupí se rozhodně zamyslete nad velikostí. Máte velkou rodinu a váš městský batoh vás má doprovázet na společných výletech? Pak budete potřebovat větší velikost. Pokud naopak hledáte malého společníka na pochůzky městem, vystačíte si s malým městkým batohem.

Který batoh zvolit, když potřebujete nosit svůj notebook?

V první řadě si přeměřte, jak velký váš notebook vlastně je. Pak už není nic jednoduššího, než naměřenou velikost porovnat s velikostí batohu. Některé batohy mají na notebook i speciální vystuženou přihrádku.