Pánské tašky přes rameno

Seřadit
Barva
Cena
Výrobce
Velikost tašky
Provedení
Nabídka
Produkty: 120
Zobrazit ID verze

Tašky přes rameno - absolutní nutnost pro každého elegantního muže

Dámy mají na úschovu drobností svoje oblíbené kabelky, ale jak je to s muži? Ledvinky už nejsou tolik trendy a batoh zase nepůsobí vůbec elegantním dojmem. Řešením jsou módní tašky přes rameno. Dají se sehnat v široké škále barev, s dekoracemi i bez a vleze do nich vše potřebné. Do menší tašky mohou pánové schovat klíče, peněženku, kapesníky, mobil i klíč od auta. Na trhu jsou však i velké tašky přes rameno, do kterých s klidem schováte i pití, svačinu či pracovní složku. Pánové mohou vybírat z textilní i kožené varianty. Elegantní jsou zejména kožené typy. O pánské tašky přes rameno se však musíme velmi pečlivě starat. Kožená taška je na údržbu náročnější, na druhou stranu má delší životnost. Tedy za předpokladu, že o ni správně pečujeme. Samozřejmostí by tak měla být impregnace na kůži, chybět by neměl ani krém v neutrální barvě a speciální čistící pěna. Výhodou kožené tašky je, že působí velmi elegantně a hodí se téměř pro každou příležitost, nevýhodou může být její vyšší cena a vyšší váha.            

Pánské tašky přes rameno - multifunkční řešení pro ty nejnáročnější    

Tašky přes rameno pro muže jsou výborným řešením i pro ty nejnáročnější z nás. Existuje tolik možností, že si opravdu vybere každý. Taška může sloužit jako úschovna drobností, stejně tak může posloužit k přenosu pracovních dokumentů. Existují také tašky, které jsou uvnitř polstrované. Díky tomu do nich mohou pánové vložit třeba i tablet či menší notebook. Nároční uživatelé také jistě ocení různé dekorativní prvky, které se na tašky s oblibou připevňují. Díky tašce přes rameno tak může vypadat i sebeobyčejnější outfit naprosto jedinečně. Originální tašky si oblíbila také mládež, světové značky tak na poptávku okamžitě zareagovaly. Začaly totiž vyrábět stylové tašky přes rameno pro mladé, které mohou nabídnou zcela jedinečný a hravý design.                   

Velké tašky přes rameno - originální řešení na každodenní nošení 

Velké tašky přes rameno můžeme využít i pro každodenní nošení. Rozměrnější taška je velmi praktická a elegantní zároveň. Hodí se do města, do práce i do školy. Při výběru objemnější tašky bychom měli dbát na to, aby nebyla sama o sobě příliš těžká. Také u ní oceníme, když bude disponovat oddělenými prostory. Více kapes můžeme využít např. k oddělení svačiny od tabletu apod.      

Kabelky přes rameno - nejčastější dotazy

Jaký typ tašky přes rameno vybrat?

Chceme-li vypadat elegantně na pracovní schůzce či společenské události, určitě bychom měli sáhnout po některé z kožených tašek přes rameno. Kůže je elegantní a stylová. Na procházku do města či kratší výlet v přírodě můžeme zvolit ležérní textilní tašku přes rameno.    

Bude pánská taška přes rameno plnit dostatečně svůj účel?

Aby pánská taška přes rameno plnila svůj účel, musíme si ujasnit, co od ní očekáváme. V zásadě se zaměříme na to, co v ní budeme nosit. Určitě je vhodné, když taška disponuje alespoň dvěma oddělenými prostory. Pánové mají v oblibě také nepromokavé tašky přes rameno, které zaručí, že se jim dokumenty, v případě deště, v tašce nerozmočí.  

Co je třeba vzít v úvahu při výběru pánské tašky přes rameno?

Když vybíráme tašku přes rameno, musíme vzít v potaz její cenu, design, materiál, rozložení kapes a váhu. Také je dobré zkontrolovat kvalitu uchycení jejího popruhu. Někteří muži ocení, když je popruh odnímatelný. Než si tašku zakoupíme, měli bychom také zvážit, pro jakou příležitost ji budeme potřebovat, dle toho pak vybíráme sportovnější či elegantnější typ tašky.