Boxerky

(376 produktů)

Seřadit / Filtrovat
Cena 181 Kč - 3431 Kč
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Pohlaví
Eco friendly
Typ produktu
Příležitost
Funkce
Vzor
Velikost loga
Sŕie produktů
Sezóna
z 8

Pánské boxerky – pohodlí i atraktivita pro muže

Trenýrky, slipy, tanga, boxerky – nabídka pánského spodního prádla je v současnosti opravdu pestrá. A je jen na vás, který typ spodního prádla budete preferovat. Pokud však máte rádi pohodlí, ale dbáte i na svůj vzhled, jsou boxerky vhodnou volbou právě pro vás.

Pánské boxerky – pohodlné řešení na každý den

Pánské boxerky patří k nejoblíbenějšímu typu pánského spodního prádla vůbec. A není divu. Mužské boxerky jsou nejen nadčasové a moderní (takže se líbí i ženám), ale především jsou také praktické a pohodlné. Nezáleží na tom, zda v nich budete sedět osm hodin v kanceláři u počítače, zda se v nich vydáte na horský výšlap, nebo se jen budete povalovat tu televize. V boxerkách vám bude příjemně – a výhoda nakonec? Nikde se vám nebudou zařezávat.

Za úplně první spodní prádlo pro muže lze považovat trenýrky, které se nosily už v dobách starověkého Říma. A odkud se vzaly boxerky? Ano, skutečně to souvisí s boxem – inovaci trenýrek na boxerky má na svědomí Američan Jacob Golombo. V roce 1925 byly trenýrky opatřeny koženým pásem, díky němuž držel kus spodního prádla na místě – i během boxerských zápasů. A boxerky byly na světě. Ačkoliv v podobě, jakou známe dnes, se objevily až později.

Pánské boxerky – volné a ležérní spodní prádlo pro ty, kteří oceňují pohodlí a jednoduchost

Ačkoliv jsou boxerky velmi pohodlné a ležérní, rozhodně jim to neubírá na kráse. Pokud se zeptáte žen kolem vás, jaké spodní prádlo u svých partnerů preferují, s velkou pravděpodobností vám odpoví, že u nich vedou právě boxerky. Zatímco slipy (i přes to, že se vracejí do módy a jsou při vhodně zvolené velikosti pohodlné) jsou pro značné procento žen naprosto nepřitažlivé a trenýrky nosil naposledy jejich děda, v boxerkách máte největší šanci vypadat saxy.

Boxerky – najděte ty ideální právě pro vás

Zatímco slipy se vám mohou zdát příliš těsné, ale trenýrky naopak moc volné, jsou pánské boxerky zlatou střední cestou. Je jen na vás, zda zvolíte variantu s kratšími nohavičkami, nebo se vám zalíbí delší. Vybírat si můžete také mezi vysokým či nízkým pasem. Zkrátka vše pro vás a vaše pohodlí. Stejně jako u ostatních typů spodního prádla na Modivo.cz, i u boxerek si můžete vybírat jak ze sportovnějších značek typu Reebok či Nike, tak i z luxusnějších kousků značek Lacoste, Ralph Lauren nebo Versace.

Pánské boxerky – nejčastější dotazy

Rozhodli jste se, že jsou boxerky tím správným spodním prádlem právě pro vás? Pak byste neměli podcenit jejich výběr.

  • Jak vybrat pánské boxerky

Zatímco slipy budou slušet zejména mužům, kteří jsou alespoň trochu sportovně založení, pánské trenýrky a boxerky padnou každé postavě. Velkou roli při výběru hraje materiál. Mezi nejoblíbenější patří ještě stále oblíbená bavlna, která je prodyšná a dobře schne. Oblíbený je i bambus. Je to materiál s antibakteriálními vlastnostmi, který navíc dokáže regulovat teplotu. Pokud vybíráte mužské boxerky vhodné výhradně na sport, doporučujeme vám vybrat si z funkčních variant pánského spodního prádla.

  • Kde koupit pánské boxerky

Pánské boxerky můžete koupit v jakékoliv kamenné prodejně, pokud si ale chcete ušetřit čas a starosti, vyzkoušejte nákup na Modivo.cz, kde najdete kousky přesně pro vás. Díky tabulce velikostí se nestane, že by vám daný kousek spodního prádla neseděl.

  • Jakou velikost pánských boxerek koupit

Pánské boxerky by vám měly sedět příjemně na tělo. Jestliže budete nakupovat v e-shopu, bude vám stačit k výběru vhodné velikosti krejčovský metr, s pomocí kterého odeberete svoje míry. E-shop pracuje s mezinárodními velikostmi (S, M, L) – ke každé z nich pak náleží konkrétní rozměry. Na ty se můžete podívat do tabulky velikostí, která je u každého produktu.