Pánská trička a tílka

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Multipack
Materiál oblečení
Vzor
Produkty: 68
Zobrazit ID verze

Pánské tílko - móda, která trvá věčně

Pánská tílka mají tu výhodu, že z módy nevychází. Muži je mohou nosit samostatně ke kalhotám, ale také pod košile. Zaměříme-li se na barvy, vede klasické bílé tílko. To lze schovat pod jakoukoli pánskou košili. Také ho můžete nosit na spaní do postele nebo na cvičení do posilovny či na trénink. Využití pánského tílka je velmi široké. In jsou pak i černá tílka, která mohou pánové kombinovat i s dalším pestrobarevným oblečením nebo s oděvy se vzory a s motivy. In budou ty zvířecí. Muži mohou volit pánská tílka v různém střihu. Trendy budou kousky v slim fit i v regular fit provedení. Pánové, kteří mají normální nebo štíhlou postavu, ocení modely tílek v slim fit střihu. Upnutá tílka totiž podtrhnou mužnou nebo vypracovanou postavu. Pokud máte nějaké to kilo navíc, nemusíte si zoufat. Pro vás jsou jako dělaná pánská tílka v regular fit verzi. Ta jsou volnější a velmi pohodlná. Pánům tak nabídnou vysokou míru komfortu za každé situace.

Nejlepší značky tílek – jaké to jsou?

Pánské tílko mají ve svých kolekcích ty největší módní světové značky. Pánové tak mají z čeho vybírat. Velké oblíbenosti se těší zejména pánská tílka od výrobců Adidas, Hugo nebo Guess. V kurzu jsou pak i modely spodních triček a tílek od značek Tommy Hilfiger a Sloggi. Tílko adidas a i modely od dalších zmíněných značek jsou vždy precizně zpracované do posledního malého detailu. Švy na tílku jsou dokonale zarovnané. Nikde nic netrčí a nepřekáží. Barva ani potisk se z triček a tílek neodírají. Kvalita je zkrátka zaručena. Tílka a spodní trička mohou pánové nakupovat v slim fit i v regular fit verzi. K dispozici jsou pánům kousky v trendy přírodních i v pastelových barvách. Tílka a trika na e-shopu vybírejte zásadně podle naměřených obvodů. Na pomoc si vezměte krejčovský metr a změřte obvod vašeho pasu, hrudníku a boků. Naměřené míry pak ještě musíte porovnat s velikostní tabulkou vybraného výrobce. Různé značky mají totiž nuance v číslování. Pečlivým měřením a porovnáváním se lépe vyhnete reklamacím. Tílka a trika od zmíněných značek lze kupovat v kamenném obchodě i na e-shopu. Z pohodlí vašeho domova můžete tílka kupovat např. na MODIVO.cz.

Pánská tílka - s rukávy, nárameníky a další jsou k dostání v MODIVO

Tílko na ramínka mohou volit i pánové. Ti si však vybírají kousky se silnými ramínky. Špagetová ramínka v pánském šatníku nečekejte. Tílko pro muže může mít i krátké rukávy. Na MODIVO.cz najdeme všechny zmíněné typy tílek a spodních triček. Nakupovat je to můžeme jednotlivě, ale i v sadách. Zaměříme-li se na barvy, jsou na zmíněném e-shopu pánům k dispozici kousky v bílé i v černé barvě. Nakupovat tu pak můžete i tílka v šedé a v krémové barvě. Na své si přijdou také muži, kteří mají rádi výraznější barvy. Co se týče světových značek, mohou na MODIVO pánové nakupovat modely od takových světových ikon, jako jsou Guess či Hugo. Za zmínku pak stojí i pánská tílka od značek Calvin Klein, Boss či Tommy Hilfiger.

Pánská tílka – nejčastější dotazy

Nosí se pod bílou košilí tílko?

Pod bílou košili mohou muži obléci i tílko. Ale pozor! Vždy volte světlé tílko, které nebude pod oblečení vidět. Nejlépe uděláte, zvolíte-li pod vaši košili sněhové tílko, které nebude mít pevné a výrazné lemy a švy. Vás tílko příjemně zahřeje a na venek nebude vidět.

Jak využít staré tílko?

Staré tílko mohou muži využít na práci na zahradě. Dále se dá schovat pod pánskou košili. Také ho můžete použít v domácnosti. Pouze ho nastříháte na malé kousky a může vám sloužit jako prachovka. Myslet ekologicky je správná cesta.