Pánské žabky

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Svršek
Šířka boty
Styl
Produkty: 296
Zobrazit ID verze

Pánské žabky - lehkost pro vaše nohy

Jestliže hledáte prodyšné a lehké boty, vsaďte na pánské žabky. Jsou lehké, skladné a snadno je tak zabalíte i na dovolenou. Kvalitní kousky by měly mít dobře odpruženou podrážku, která zvládne tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Také je vhodné, aby měly pánské žabky protiskluzovou podrážku. Zaměříme-li se na barvy, budou letos v kurzu ty přírodní a pastelové. Krémové, oříškové i pistáciové pánské žabky tak budou tou správnou volbou. Vyhýbat se pak nemusíte ani černé nebo bílé klasice. Černá a bílá jsou barvy univerzální a z módy nevychází. Pánové tak žabky v zmíněných barvách snadno sladí i s oděvy se vzory a s motivy. Pro letošek budou v kurzu ty zvířecí a květinové. Jste-li rádi středem pozornosti, pořiďte si do svého šatníku také červené pánské žabky. Nosit je můžete i k letní košili nebo k polo triku. Velmi dobře působí i kombinace s pánskými tank topy.

Pánské žabky - na pláž, k bazénu a dokonce i na rande

Pánské žabky jsou všestranná obuv, která se hodí na pláž, k bazénu nebo na rande. Záleží vždy na typu, který si vyberete. Pánské žabky v gumové verzi se hodí zejména k vodě. Kvalitní kousky by měly disponovat dobře odpruženou a protiskluzovou podrážkou. Díky ní budete v bezpečí i v kluzkém terénu. Pánské kožené žabky pak mohou muži nazout i do outfitu na rande. Pánové k nim mohou obléci džíny s vysokým pasem, ale i plátěné kalhoty nebo delší šortky. Budete-li kupovat žabky na internetovém obchodě, řiďte se délkou stélky vašeho chodidla. Nejprve vyjměte vnitřní vložku obuvi, která vám sedí tzv. na míru. Potom ji změřte pomocí krejčovského metru od špičky k patě. Na závěr nezapomeňte naměřený údaj porovnat s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé světové značky mají totiž rozdíly v číslování.

Pánské černé žabky - elegantní jednoduchost

Černé pánské žabky jsou velmi elegantní a hodí se tak i do outfitu, který vynesete do města. Na trhu jsou kousky ze syntetických i z přírodních materiálů. V poslední době vedou na plné čáře ty přírodní. A není se čemu divit. Obuv z přírodních materiálů je nejen pohodlná, ale i vysoce módní a v neposlední řadě i tzv. udržitelná. Udržitelný způsob života není cizí velkým módním značkám. Je tak z čeho vybírat. Pánské černé žabky se pak hodí i do kapsulového šatníku. Pánové je mohou kombinovat s džíny, ale i s plátěnými kalhoty nebo s šortkami. Vynést je mohou na pláž, k bazénu nebo na nákupy. Muži si oblíbili pánské žabky s rytinami. Extravagantnější modely na sobě mohou mít i dekorativní korálky nebo kovové cvočky. Vždy tak bude záležet na vás a na vašem jedinečném vkusu. Kvalitní kousky by měly mít dobře odpruženou podrážku a precizně zarovnané švy. Žádoucí je i to, mají-li pánské žabky polstrované pásky. Díky tomu se vám nebudou žabky nepříjemně zařezávat do chodidel.

Pánské žabky – často kladené otázky:

Pánské žabky – jak je nosit?

Pánské žabky mohou muži nosit na tisíc způsobů. Hodí se k plátěným kalhotám, ale i k džínům nebo k šortkám. Obléci k nim mohou pánové i polo triko, košili nebo tank top. Nezapomínejte pak na to, že by měla vaše obuv a módní doplňky ladit barvou i strukturou. Tím se outfit vkusně sjednotí a bude působit elegantně.

Pánské žabky – jaké si vybrat?

Pánské žabky mohou mít mnoho podob. Na rande sáhněte po kožených kouscích, které snadno sladíte s dalšími koženými doplňky. K bazénu nebo na pláž vybírejte kvalitní kousky s protiskluzovou podrážkou. Volit můžete modely s polstrovanými pásky. Díky tomu se vám nebudou žabky zařezávat do chodidel.