Pánské Nike

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce 1
Nabídka
Produkty: 528
Zobrazit ID verze

Investujte do vhodného oblečení obuvi od značky Nike

Snad každý zkušenější milovník sportu ví, že je důležité investovat do vhodného sportovního oblečení. Jen v pohodlném úboru, na který se můžete spolehnout si užijete každou vteřinu vaší aktivity. Nejen dámy, ale i pánové se spoléhají na renomované značky, které zaručují, že jejich výrobky jsou kvalitní a vhodné pro sportovní aktivity. Mezi přední značky v oblasti sportovní módy patří bezesporu značka Nike.

Při výběru sportovního oblečení pro muže je důležité zohlednit jaké sportovní aktivitě se věnujete. Ačkoli je veškeré sportovní oblečení Nike velmi pohodlné, je nutné rozlišovat, zda hledáte běžecké kalhoty nebo zda preferujete spíše outdoorové aktivity. Pro příležitostné sportovce jsou skvělou volbou tepláky Nike, které jsou příjemné na tělo a umožňují velký rozsah pohybu, zároveň pak vynikají snadnou údržbou.

Proč se vyplatí investovat do kvalitní pánské sportovní obuvi?

Nejdůležitější je opět pohodlí, které vám kvalitní obuv poskytne. Asi každý si za život koupil obuv, která mu nepadla. Každý další krok se pak mění spíše v utrpení a rozhodně si pohyb neužijete. Pánská sportovní obuv by měla muži na noze sedět, a hlavně jej nesmí nikde ani trochu tlačit. Pro mnohé sportovní aktivity se doporučuje volit obuv o kousek větší. Třeba u kopaček není na škodu mezera mezi 0,4-0,8 cm. Je totiž nutné počítat s tím, že po sportovní aktivitě vám nohy trochu otečou.

Pánské boty Nike se vyznačují vysokým pohodlím a neustále se zdokonalujícími se technologiemi, které vám usnadní každý krok či odraz při překonávání překážek. Při výběru správné velikosti a tvaru boty se stanou sportovní boty Nike vašim věrným společníkem, ať už na hřišti nebo v přírodě.

Tepláky, mikiny a boty Nike – široký sortiment značky na Modivo.cz

Sortiment sportovního oblečení značky Nike je velmi rozmanitý a vybere si v něm opravdu každý sportovec. Při sportu kromě vhodných kalhot či tepláků jistě oceníte i funkční mikinu či triko, která ochrání vaše svalstvo v oblasti páteře před prochladnutím při oddychu. Funkční tričko Nike by tak nemělo chybět v šatníku žádnému nadšenému sportovci.

Pánské oblečení Nike – často kladené otázky

Abychom vám s výběrem vhodného oblečení a obuvi Nike, co nejlépe pomohli, připravili jsme pro vás odpovědi na vaše nejčastější otázky.

Jak zkontrolovat, zda jsou boty originální Nike?

Zejména na internetu se můžete často setkat s padělky originální obuvi. Prvním varujícím faktorem bývá samozřejmě cena, která může být neúměrně nízká. Abyste si však mohli být jistí nakupujte obuv buďto u ověřeného prodejce nebo si zkontrolujte údaje a recenze prodejce, u kterého chcete nakoupit. Důležité pak je podívat se na oficiální web firmy Nike a podívat se, zda se daný model vyrábí v určité barvě a zda je obuv opravdu shodná.

Jak vybrat velikost obuvi Nike?

Tak jako u jiné obuvi je vhodné si pořádně změřit vlastní nohy, a to tak, že obě chodidla obkreslíte na papír. Obkreslené nohy pak změříte v nejdelším místě a obuv budete vybírat dle nejdelšího naměřeného rozměru. Naměřenou hodnotu pak zkontrolujte s velikostní tabulkou a v případě hraničních rozměrů vždy volte větší velikost. Důrazně se doporučuje měřit si délku chodidla až v odpoledních hodinách, protože nohy bývají o něco větší než ráno.

Nike – co je to za značku?

Nike je americká značka, která se již od počátku drží několika základních hesel, jenž staví na individualitě každého a snaží se jej motivovat k lepším výkonům. Kořeny této značky najdete již v roce 1971 odkdy neustále roste a stále se zdokonaluje, aby pomáhala sportovcům zlepšovat jejich výsledky, a hlavně minimalizovat sportovní úrazy.