Pánské teplákové soupravy

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Kapuce
Vzor
Styl nohavic
Produkty: 153
Zobrazit ID verze

Pánská tepláková souprava - relax a pohodlí pěkně stylově

Na stylové lenošení doma, na výlet nebo třeba na sportoviště. Nejen tam můžete obléct stylovou teplákovou soupravu! Pánské teplákové soupravy se teď těší veliké oblibě. A aby ne! Jsou pohodlné, vypadají skvěle a rázem z vás udělají módní ikonu! Ano, skutečně je to tak. Vždyť není vůbec výjimkou, když si sem tam nějaká ta hudební nebo filmová hvězda odskočí pro ocenění právě v teplákové soupravě. Vy si zase odskočte na Modivo.cz a nějakou parádní teplákovku si jednoznačně pořiďte!

Pánská tepláková souprava - nepostradatelné vybavení každé pánské šatny

Ještě nemáte ve své šatně teplákovou soupravu? V tom případě rozhodně neváhejte! Ať už ji využijete na sport nebo chcete stylově vypadat při sledování zápasu doma na gauči, hned po ní sáhněte. Jasnou výhodou teplákových souprav je totiž to, že nemusíte vymýšlet žádné kombinace! Je to totiž naprosto jednoduché - tato mikina patří k těmto teplákům. Bez pochyb a debat. A hotovo!

A pokud náhodou přemýšlíte o tom, že je vaše tepláková souprava natolik pohodlná, že by si ji zasloužila i vaše přítelkyně, manželka, družka, určitě neváhejte. I dámské teplákové soupravy frčí! A navíc může být podobná nebo stejná, jako je ta vaše. Každému bude hned jasné, že k sobě prostě patříte. 

Pánské tepláky - ideální volba pro fanoušky sportovního stylu

Jste sporťák tělem i duší? Pak to dejte svému okolí jasně najevo! Třeba stylovou teplákovou soupravou. Vyberte si takovou, která nese barvy vašeho oblíbeného týmu nebo třeba takovou, která má společné znaky s vaším oblíbeným sportem. Fantazii se meze nekladou a uvidíte, že se z teplákové soupravy stane nepostradatelná součást vašeho sportovního šatníku! Jak brzy zjistíte, obléct ji totiž můžete prakticky kamkoli. Což je nesmírně praktické! 

Pánské tepláky - otázky, na které chcete znát odpověď!

Jaké pánské tepláky se hodí do tělocvičny?

Pohodlí, to je, oč tu běží. Jakmile jdete provozovat jakýkoli sport, zaměřte se primárně na to, ať jsou vaše tepláky (a nejen ty) pohodlné. Vybírejte správnou velikost a střih. Tepláky nesmí nikde zbytečně plandat, protože u některých sportů to může nejen ovlivnit váš sportovní výkon, ale také třeba zavinit zranění! Nesmí být ale ani příliš těsné, aby se vám při pohybu nezařezávaly. To s pohodlím skutečně nemá co dělat. Dbejte také na kvalitní materiál, který vám bude vyhovovat a bude funkční. Skvělá jsou samozřejmě přírodní vlákna, která jsou prodyšná a dobře sají pot. A o to přeci u tepláků do tělocvičny jde! 

Jaké vybrat pánské běžecké tepláky?

Běžecké tepláky by měly splňovat hned několik požadavků. Ať jsou jednoznačně z prodyšného materiálu a zároveň materiálu, který je přizpůsobený ročnímu období. Určitě nebudete běhat ve stejných kalhotách v prosinci a v srpnu. Zamyslete se také nad střihem. Příliš volné tepláky budou spíš nepohodlné, protože se o sebe budou až příliš třít. Volte proto raději těsnější střihy. V neposlední řadě dbejte také na praktičnost, zejména pokud běháte v každém počasí a v různém terénu. Vystavujete tak své tepláky častému praní - bílá barva tady nebude to pravé!

Jak nosit pánskou teplákovou soupravu?

Jako PÁN, jak jinak! Vzpomeňte si na Colina Farrella ve filmu Gentlemani. To, jak vynesl teplákovou soupravu a jaké jí udělal jméno je prakticky nezapomenutelné. Nebojte se být přesně jako on - originální, výrazní a hezky pěkně v celém setu. 

Pokud jste ovšem vyznavači spíš umírněného stylu, není problém. S jednobarevnými teplákovými soupravami rozhodně nešlápnete vedle. Pořiďte si třeba černou nebo modrou, které vypadají velice nenápadně a přitom splní svůj účel.