Pánské boardshorts

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Nabídka
Produkty: 158
Zobrazit ID verze

Připravte se na léto a kupte si pánské plavky právě teď

Ač se to zdá neuvěřitelné, když se právě venku za okny blíží teplota směrem k nule, ale je nejvyšší čas přemýšlet o létě! A konkrétně o tom, v jakém outfitu se objevíte u bazénu, na pláži nebo u jezera. Jasným hitem blížících se letních měsíců budou letos tzv. boardshorty, pánské koupací kraťasy!

Jen stěží byste hledali pohodlnější plážovou módu pro muže, než jsou právě kraťasy na koupání. Poskytnou vám dostatek volnosti při jakémkoli pohybu, nikde neškrtí, netlačí, a rozhodně mají skvěle našlápnuto, aby se staly vaším nejoblíbenějším plážovým společníkem!

Pánské boardshorty - perfektní společnost na pláž

Jaká je největší výhoda pánských koupacích kraťasů? Mají jich hned několik a záleží jen a jen na vás, která se stane tou vaší top!

V první řadě - jedná se o oblečení, které je určené na koupání. Skvěle si v nich zaplavete, ať už rekreačně, nebo v rámci lehčího tréninku. Do vody jsou zkrátky boardshorty skvělá volba! V okamžiku, kdy ji opustíte na vás rychle uschnou a nevystavujete svůj poklad dlouhému pobytu ve studeném a vlhkém prostředí. 

Skvělý doprovod vám také udělají při všech plážových aktivitách. Díky své prodloužené délce, která končí někde mezi polovinou stehen, až těsně nad koleny, se v nich můžete bez obav pohybovat. Navíc naprosto volně a v pohodlí. Nic vám nezabrání se ve svých boardshortech, stát se králem plážového volejbalu, nebo si jen tak líně pinknout badminton s přáteli. 

A v neposlední řadě tu máme vodní sporty, pro které jsou koupací kraťasy jako stvořené! Je úplně jedno, jestli jste si zamilovali šnorchlování, jízdu na vodních lyžích nebo máte slabost pro jiné adrenalinové zážitky. Pánské koupací kraťasy jsou pro všechny tyto aktivity dokonalou volbou!

Podívejte se, které pánské koupací kraťasy budou letos in

Trendy v pánských koupacích kraťasech se každý rok mění. Zkrátka a dobře, i móda se stále posouvá kupředu. A často je to mílovými kroky! Dnešní doba však nahrává tomu, že in je prakticky cokoli, co je vám pohodlné a v čem se cítíte dobře. 

Není však od věci myslet na to, že právě léto je velmi uvolněné roční období. Nebojte se proto odvážně sáhnout po pestrých vzorech, sytých barvách nebo třeba nefalšovaných neonkách. Ty vypadají skvěle zejména na opálených nohách a vy si rázem budete připadat jako nefalšovaný beach boy!

Toliko k plážové klasice. Vy se ale určitě nebojíte vyčnívat z davu a jít tomu trochu naproti! Přesně pro vás jsou pak old school designy plážových kraťasů. Přesně takové "devadesátky" má v nabídce značka Champion. Plavecké kraťasy Champion dají jasný signál všem, že zkrátka víte, co se nosí!

Pánské boardshorty - otázky, na které chcete znát odpovědi

Patří pod koupací kraťasy spodní prádlo?

Rozhodně ne! Pánské koupací kraťasy jsou pro vaše naprosté pohodlí vybavené vnitřní síťkou, která zastoupí právě spodní prádlo. Budete se v nich cítit pohodlně, zároveň ale sebejistě, protože vše bude přesně držet na místě, kde má. Spodní prádlo je nevhodné i vzhledem k tomu, že většina boardshortů je vyrobena z materiálu, který dobře schne. A přítomnost spodního prádla by tuto funkci značně narušila. 

Kde koupit ty nejlepší pánské boardshorty?

Skvělou nabídku různých barev, velikostí i délek pánských boardshortů najdete na Modivo.cz. Rádi svým opáleným nohám dopřáváte jasné a syté barvy? Nebo raději volíte černou klasiku? Ať je to tak nebo tak, na Modivo.cz si zaručeně vyberete ty pravé pánské koupací kraťasy na nadcházející sezónu!