Pánské boty do vody, pantofle a holínky

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Nabídka
Produkty: 359
Zobrazit ID verze

K čemu to vaše nohy táhne - pantofle, nebo žabky? Pomůžeme vám vybrat ty nejlepší!

Léto se blíží mílovými kroky a vaše nohy (stejně jako vy) se už určitě nemůžou dočkat, až se vymaní z robustních zimních bot a dostanou tolik očekávanou svobodu! A právě tu jim dopřejete v pantoflích nebo žabkách, které nesmí chybět v žádném pánském botníku, který je správně vybavený na léto. Protože štěstí přeje připraveným!

Před jejich nákupem je fajn položit si zásadní otázku - pantofle nebo žabky? Máte svého favorita, nebo stále váháte? Ve vašem rozhodnutí je důležité uvědomit si jednu věc - každému je pohodlné něco jiného a každý má trochu jiný vkus. Pro někoho je nepředstavitelné "mít něco mezi palcem a ukazovákem" (v případě žabek), někdo jiný si bez nich nedokáže představit léto. Faktem zůstává, že žabky se stále drží na výsluní. 

Pokud však pro vás žabky nejsou to pravé, sáhněte po klasických pánských panfotlích. Najdete mezi nimi sportovní, ryze letní, ale i elegantní modely. I tato klasika vám dopřeje stejnou volnost, jako žabky!

Doma, u bazénu, ale klidně i ve měste - pánské pantofle a žabky unosíte téměř všude

Své letní obutí nebudete potřebovat pouze jedno. Hodit se vám jich bude hned několik! Je jedno, jestli sáhnete po pantoflích nebo žabkách, soustřeďte se na příležitosti, ke kterým je budete obouvat. Pánské pantofle a pánské žabky rozhodně patří k vodě! V takovém případě se poohlédněte po sportovních modelech, které jsou z vhodných materiálů - guma, PVC, zkrátka něco rychleschnoucího. Podívejte se třeba na Adidas pánské pantofle, které jsou už takžka legendární! Gumové pantofle Adidas s klasickými pruhy přes nárt netřeba zbytečně představovat! Za stejnou klasiku lze považovat i pánské pantofle FILA

Pantofle a žabky ale nejsou jen obutím k vodě. Povýšit je v období dovolené můžete i do města, na procházku po promenádě nebo na neformální rande. Stačí se poohlédnout po takových, které budou působit víc stylově. A je to jednoduché - gumové materiály nahraďte například kůží nebo látkou a máte vyhráno! Skvělý výběr pánských kožených žabek má například Quiksilver, tak se nechte zlákat jejich trendy vzhledem a obujte se do nich!

Pánské sandály, pantofle a žabky - vyberte si na Modivo.cz svůj letní doprovod mezi známými značkami

Pantofle Champion, Convers nebo třeba Volcom - takový výběr najdete na Modivo.cz. A to samozřejmě není ani zdaleka vše! Nepřeberné množství různých typů, materiálů, barev a stylů čeká na to, až se rozhodnete, které z nich vám budou dělat v létě společnost.

Ať už hledáte pánské pantofle k vodě nebo do města, najdete je právě na Modivo.cz. Představte si, jak sedíte v plážovém baru, popíjíte svůj drink, slunce se opírá do slunečníku a vy jste přepnutí do dokonalého letního módu. A k němu zkrátka pantofle a žabky neodmyslitelně patří! 

Pánské pantofle a žabky - otázky, na které chcete znát odpovědi

Jak vybrat správnou velikost pánských pantoflí?

Správnou velikost vyberete nejlépe tak, že svou nohu dobře změříte a porovnáte naměřené hodnoty s tabulkou velikostí výrobce. Poměrně snadno také můžete porovnat svou velikost s botami od stejné značky. Máte doma boty Adidas? Podívejte se na velikost a hned víte, které pánské pantofle vám zcela jistě budou!

Pokud si nejste jistí, objednejte si zboží do OC Nový Smíchov, kde si je v shopu Modivo.cz můžete vyzkoušet a až poté je zaplatit. 

K čemu si obout gumové pantofle? 

To je jednoduché - gumové pantofle patří k vodě nebo třeba na zahradu. S kraťasy na koupání budou tvořit perfektní dvojici! Nejsou ale příliš vhodné do města, tam zvolte raději elegantnější modely.